Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

31 maj 2023 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Labioplastyka i korekta napletka łechtaczki

Warto
Średnia cena: 11.000 zł

O lekarzu

dr Dawid Serafin Serafin Clinic
3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Pan doktor wykonał u mnie zabieg labioplastyki oraz korektę napletka łechtaczki. Zanim podjęłam decyzję bardzo bałam się zabiegu, utraty czucia, powikłań. Po roku zwlekania zapisałam się na zabieg. Opieka na najwyższym poziomie. Miejsce piękne, Panie położne najwspanialsze na świecie. Zabieg bezbolesny, znieczulenie nieprzyjemne ale na szczęście trwa klika sekund. Po zabiegu ból narastał i był bardzo silny. Po 3 dniach praktycznie zniknął. Kolejny tydzień ciężki, duża opuchlizna, uczucie podrażnienia i tkliwość. Aktualnie jestem 7 tygodni po zabiegu. Wyglądam przepięknie, czuję się jeszcze lepiej. Po próbie współżycia wiem, że jeszcze potrzebuje czasu i nie zawsze jak tak łatwo jak piszą. Ale mimo to jest wspaniale! Wszystko co przeżyłam było tego warte! Będziecie najszczęśliwsze na świecie po zabiegu tak jak ja teraz! Dziękuję jeszcze raz Panu doktorowi oraz Panią położnym które cudownie się mną opiekowały przez cały okres gojenia! Zmieniliście moje życie! Polecam!

Zanim podjęłam decyzję bardzo bałam się zabiegu, utraty czucia, powikłań. Po roku zwlekania zapisałam się na zabieg. Opieka na najwyższym poziomie. Miejsce piękne, Panie położne najwspanialsze na świecie. Zabieg bezbolesny, znieczulenie nieprzyjemne ale na szczęście trwa klika sekund. Po zabiegu ból narastał i był bardzo silny, niestety nie mogłam przyjąć wszystkich leków więc myślę, że jeśli ktoś nie ma przeciwwskazań do silniejszych leków przeciwbólowych to spokojnie ból będzie do zniesienia. Po 3 dniach praktycznie zniknął. Kolejny tydzień ciężki, duża opuchlizna, uczucie podrażnienia i tkliwość. Aktualnie jestem 7 tygodni po zabiegu. Wyglądam przepięknie, czuję się jeszcze lepiej. Po próbie współżycia wiem, że jeszcze potrzebuje czasu i nie zawsze jest tak łatwo jak piszą. Ale mimo to jest wspaniale! Wszystko co przeżyłam było tego warte! Będziecie najszczęśliwsze na świecie po zabiegu tak jak ja teraz! Dziękuję jeszcze raz Panu doktorowi oraz Panią położnym które się cudownie mną opiekowały przez cały okres gojenia!

2

Komentarze (2)

Cieszę się że wszystko dobrze poszło :)
Czyli rozumiem że masz zachowane czucie w łechtaczce mimo korekty napletka ? :)
Odpowiedz
Oczywiscie, wszystko jest w jak najlepszym porządku!
Odpowiedz

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka (dr Basta)

Dzień dobry,poddałam się zabiegowi labioplastyki z powodów głównie zdrowotnych,ale nie ukrywam,że estetyka miała równie duże znaczenie.Sam zabieg trwał 1,5 godz.potem mogłam wrócić do domu.Ból dokuczał mi właściwie tylko jeden dzień po zabiegu,z...

Czytaj więcej
Doktor Marcin Nylec

Zdecydowałam się opisać koja historie,ponieważ chce przekazac innym kobietom,ze nie należy się poddawać i zawsze trzeba walczyć do końca, W styczniu 2023 przeszłam zabieg labioplastyki u lekarza,którego znałam lata i byłam zapewniona,ze efekt...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.