Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

31 maj 2023 · Zaktualizowano: 29 sie 2023

Labioplastyka i korekta napletka łechtaczki

Warto
Średnia cena: 11.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zanim podjęłam decyzję bardzo bałam się zabiegu, utraty czucia, powikłań. Po roku zwlekania zapisałam się na zabieg. Opieka na najwyższym poziomie. Miejsce piękne, Panie położne najwspanialsze na świecie. Zabieg bezbolesny, znieczulenie nieprzyjemne ale na szczęście trwa klika sekund. Po zabiegu ból narastał i był bardzo silny, niestety nie mogłam przyjąć wszystkich leków więc myślę, że jeśli ktoś nie ma przeciwwskazań do silniejszych leków przeciwbólowych to spokojnie ból będzie do zniesienia. Po 3 dniach praktycznie zniknął. Kolejny tydzień ciężki, duża opuchlizna, uczucie podrażnienia i tkliwość. Aktualnie jestem 7 tygodni po zabiegu. Wyglądam przepięknie, czuję się jeszcze lepiej. Po próbie współżycia wiem, że jeszcze potrzebuje czasu i nie zawsze jest tak łatwo jak piszą. Ale mimo to jest wspaniale! Wszystko co przeżyłam było tego warte! Będziecie najszczęśliwsze na świecie po zabiegu tak jak ja teraz! Dziękuję jeszcze raz Panu doktorowi oraz Panią położnym które się cudownie mną opiekowały przez cały okres gojenia!

2

Komentarze (2)

Oczywiscie, wszystko jest w jak najlepszym porządku!
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka Bielsko-Biała

Zabieg miałam wykonany laserem Mona Lisa Touch. Pomimo mojej choroby autoimmunologicznej (RZS) dr Marek Stolecki zdecydował się na wykonanie zabiegu. Rana ładnie się goiła choć nadal mam problem z noszeniem bielizny. Bez wahania zdecydowałabym...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.