Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 lis 2018

To był trafny wybór:) - opinia po labioplastyce

Warto
Średnia cena: 6.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
To był trafny wybór:) - opinia po labioplastyce
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Z zamiarem podjęcia się zabiegu nosiłam się z 15 lat ale miałam obawy, że coś się może popsuć bardziej niż jest. W końcu przyszedł moment, że uznałam iż czas najwyższy na rozprawienie się z kompleksami. Dra Serafina znalazłam w internecie. Nie był może najtańszy ale opis doświadczenia i opinie wskazywały, że to najlepszy wybór. Ì nie zawiodłam się:) Sam zabieg przebiegł sprawnie i w b. sympatycznej atmosferze. Pierwsza noc po była ciężka - środki przeciwbólowe były niezbędne. Przy stosowaniu się do wszystkich zaleceń, rekonwalescencja przebiegała bezproblemowo i szybko. Po 2 tygodniach ściągnięcie szwów i właściwie pełna sprawność. Po miesiącu nie było już żadnej nadwrażliwości. Efekt mega - żałuję, że tyle czekałam:) Dziękuję !:)

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.