Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

4 lis 2018 · Zaktualizowano: 20 wrz 2023

To był trafny wybór:) - opinia po labioplastyce

Warto
Średnia cena: 6.000 zł

O lekarzu

3 ośrodki w Mazowieckie, Śląskie...
Ocena:
To był trafny wybór:) - opinia po labioplastyce
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Z zamiarem podjęcia się zabiegu nosiłam się z 15 lat ale miałam obawy, że coś się może popsuć bardziej niż jest. W końcu przyszedł moment, że uznałam iż czas najwyższy na rozprawienie się z kompleksami. Dra Serafina znalazłam w internecie. Nie był może najtańszy ale opis doświadczenia i opinie wskazywały, że to najlepszy wybór. Ì nie zawiodłam się:) Sam zabieg przebiegł sprawnie i w b. sympatycznej atmosferze. Pierwsza noc po była ciężka - środki przeciwbólowe były niezbędne. Przy stosowaniu się do wszystkich zaleceń, rekonwalescencja przebiegała bezproblemowo i szybko. Po 2 tygodniach ściągnięcie szwów i właściwie pełna sprawność. Po miesiącu nie było już żadnej nadwrażliwości. Efekt mega - żałuję, że tyle czekałam:) Dziękuję !:)

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka, Katowice.

Polecam! Wspaniały i godny zaufania lekarz, najlepszy, jakiego do tej pory spotkałam. Profesjonalny i zaangażowany, wszystko dokładnie wytłumaczył. Nie wiem, jak to robi, ale zupełnie nie czułam się jak na zabiegu ginekologicznym. Atmosfera...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.