Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

18 lut 2019 · Zaktualizowano: 2 mar 2021

Liposukcja Body Jet w Bona Dea - opinia po liposukcji brzucha i boczków

Warto

O lekarzu

2 ośrodki w Małopolskie
Ocena:
Liposukcja Body Jet w Bona Dea - opinia po liposukcji brzucha i boczków
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Pięć miesięcy temu przeszłam zabieg odsysania tłuszczu metodą Liposukcji Wodnej Body Jet. Zabieg, w Klinice Bona Dea, wykonał chirurg Dr Tomasz Mierzwiński. Z powodu wieku, porodów, małej ilości ruchu, miałam problemy z nadmiernym gromadzeniem tłuszczu w okolicy brzucha i boczków. W końcu zdecydowałam się na liposukcję i nie żałuję! Doktor wykonał zabieg w znieczuleniu miejscowym (na szczęście bolało, a raczej szczypało tylko troszeczkę), przy asyście miłej pielęgniarki, Pani Anety. Najpierw zaznaczył obszar do zabiegu, następnie wstrzyknął środek znieczulający, po czym długą kaniulą odsysał mój wieloletni tłuszczyk. Po odessaniu jeszcze raz sprawdził miejsca pobrania dokonał poprawek w dwóch miejscach. Ranki zostały zaklejone plastrami (było ich 5). Potem, założono mi ubranko obciskające. , musiałam je nosić 6 tygodni z przerwą na kąpiel. Po 3 tygodniach udałam się na kontrolę, wszystko ładnie się goiło. Po 14 dniach rozpoczęłam masaże Icoone w celu szybszej regeneracji tkanek. Zabieg wykonałam w piątek, w poniedziałek byłam już w pracy. Polecam zabieg Body Jet każdemu, kto boryka się z zalegającym miejscowo tłuszczem! To działa!

5

Komentarzy (5)

Witam, czy po zabiegu długo sączy się płyn z ran? Czy jest to uciążliwe? Czy można normalnie funkcjonować w kilka dni po tym zabiegu?
Pozdrawiam, Ania
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

dziękuję za nowe życie-body jet

Przed ciążą ważyłam 45kg byłam prześliczną zgrabną kobietką z ciałem bogini i rozmiarem 36!!! Poznałam mężczyznę swojego życia, wyszłam za mąż i zaszłam w ciążę. Niestety w czasie ciąży zaniedbałam się i przytyłam 40 kg. W dniu porodu ważyłam...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.