Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać
Białystok
Leczenie warto
Zgłoszone przez anonymous248094. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.
Opinia użytkownika anonymous248094 na temat Noviline Klinika Chirurgii i Medycyny Estetycznej
Body jet
Zabieg dość kosztowny, ale dla efektu - warto ponieść ten wydatek. Pani Doktor wspiera na każdym etapie: zarówno w trakcie zabiegu, jak i potem, podczas rekonwalescencji. Obsługa uprzejma, wysoki standard. Dziękuję pani Doktor i POLECAM Jej usługi!!!

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Z całym przekonaniem chciałabym zarekomendować klinikę Esteticmed. Jakiś czas temu miałam usuwane znamię barwnikowe dość dużych rozmiarów usytuowane powyżej łokcia na lewej ręce. Zabieg wykonywał dr M. Bieńkowski. W tym miejscu chciałabym wyrazić...
Czytaj więcejPolecam dr M.Bieńkowski fachowiec nad fachowcami wybitny profesjonalista wspaniały człowiek pełen ciepła zrozumienia miałam wielkie przebarwienia na twarzy nie obiecał cudu ale po kilku zabiegach laserowych ja widzę że cud się dokonuje jeszcze...
Czytaj więcejWszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy