Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Labioplastyka w Poznaniu u dr Kuźlan - zabieg wykonany perfekcyjnie

Po zabiegu Warto
Ania32
Utworzono: 13 maj 2019

Prawie rok temu zdecydowałam sie ma zabieg labioplastyki u Pani Doktor. Brak słów aby opisać jaka jestem szczęśliwa, ze zdecydowałam się na zabieg u Pani Doktor. Świetny specjalista, wspaniała kobieta, która doradzi, pomoże i przede wszystkim jest mistrzem w swoim fachu. Kompleks ktory zatruwal mi zycie stal się legenda i czuje sie wspaniale. Zabieg wykonany perfekcyjnie, rzetelna informacja, zrozumienie pacjenta a przede wszystkim fach w ręku:) klinika ziebicicka i personel- rewelacja. Kazdemu polecam Pania doktor Kuźlan jak i sama klinikę!! Skala 5 gwiazdek to ewidentnie za mala skala !!:) Ps planuje zrobić u Pani dr w najbliższym czasie również piersi - nie moge sie doczekać!!:)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ocena:

Labioplastyka w Poznaniu u dr Kuźlan - zabieg wykonany perfekcyjnie

Ania32
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.