Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Peeling PQ Age - opinie

tess
28 lip 2016 · Ostatnia odpowiedź: 8 lut 2019

Czy ktoś z Państwa miał wykonany peeling PQ Age? Jak często trzeb powtarzać serię tego peelingu i czy jesteście Państwo zadowoleni z rezultatów? Ten peeling jest dość drogi i wiem,żę trzeba poddać się 3-5 zabiegom, stąd moje pytanie. Nigdy nie poddawałam się jeszcze żadnym peelingom chemicznym.
Na razie miałam ten peeling zrobiony tylko raz i trudno mi ocenić.

Reklama

odpowiedź (1)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dr Izabela Lenartowicz
Katowice . 8 lut 2019
Najlepsza odpowiedź
Dzień dobry , peeling odpowiednim preparatem delikatnie rozjaśnia skórę, nie powodując dużego złuszczania. Warto wykonać serię zabiegów w odstępach co 2 tygodnie 1 zabieg.
Skontaktuj się ze zweryfikowanymi klinikami, które mogą zaoferować Ci ten zabieg.

Powiązane pytania

Nierówności skóry na czole - czy to rozszerzone pory?

Martli
Martli
10 mar 2019 · Ostatnia odpowiedź: 13 lis 2019

Witam, moim problemem jest czoło które wyglada nieestetycznie mimo tego ze jest gładkie .Przebylam zabiegi kwasami oraz laserem frakcyjnym ablacyjnym jeden zabieg, dermatolodzy przepisują mi przeważnie maści, które nie pomagają, czy może mnie ktoś naprowadzić chociaż na problem i dlaczego moje czoło wyglada tak nieestetycznie? Czy sa to rozszerzone pory?

odpowiedzi (5)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dr n. med. Katarzyna Osipowicz
Warszawa . 13 lis 2019
W takich przypadkach tylko regularne zabiegi kwasami chemicznymi i mezoterapia, najlepiej 6 zabiegów naprzemiennych co tydzień a następnie zabiegi podtrzymujące są w stanie poprawić jakość skóry.

Pozdrawiam serdecznie,
dr n. med. Katarzyna Osipowcz
Reklama

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Leczenie trądziku
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 9 cze 2021

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady