Przyjmuję zastrzyk już prawie 5 lat systematycznie co miesiąc. Substancją czynną jest olanzapina. Substancje pomocnicze to karmeloza sodowa, mannitol polisorbat 80, woda do wstrzykiwań, kwas solny oraz wodorotlenek sodu. Czy po przyjęciu leku jak zazwyczaj może wdać się infekcja lub może to spowodować inne skutki uboczne, czy nie ma to znaczenia? Lek nazywa się Zypedhera. Czy przez okres gojenia się pośladków należy zaprzestać 3 miesiące przyjmowania leku, czy nie stanowi to niebezpieczeństwa? Zaznaczę, że jest to ważne aby przyjmować systematycznie.
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Laserowe zamykanie naczynek
Korekta nosa
Usuwanie blizn
Lifting twarzy