Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Operacja pochwy po porodzie - Warszawa dr Kuźlik polecam

Po zabiegu Warto
MarzenaW
Utworzono: 10 cze 2019 · Zaktualizowano: 8 kwi 2020

O lekarzu

Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Operacja pochwy po porodzie - Warszawa dr Kuźlik polecam

Historia

Do wszystkich kobiet zmagających się jak ja przez kilkanaście lat z problemem po porodach Miałam luźna pochwę bardzo duże wejście do pochwy i przyduże wargi Pan dr Kuzlik zoperował mnie i teraz moja pochwa wyglada jak u nastolatki nie spodziewałam się aż tak super efektu Przy okazji tego zabiegu pan doktor wyciął mi hemoroidy które miałam tesz przez kilkanaście lat Kobietki osobiście polecam wam zabieg jeżeli macie taki problem jak ja miałam Pozatym mieszkam zagranica przyleciałam do polski i wynajęłam apartament bardzo tanio na przeciwko kliniki saska med apartament nr 49, wizytę miałam w środę rozmowa z doktorem w czwartek pobranie krwi w piątek zabieg a w sobotę w samolot i wrócilam do domu Przestrzegalam wszystkich zaleceń lekarza i żadnych komplikacji Panie doktorze serdecznie dziękuje jeszcze raz z całego serca i pozdrawiam wszystkich

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

aga2020

· Bytom

· 8 kwi 2020

Jestem 6 tygodni po operacji i nadal odczuwam dyskomfort, ból przy wejściu do pochwy ,boli również blizna po zszyciu krocza. Nie mogę nosić bielizny ani obcisłych spodni ponieważ jestem obolała. Proszę napisz jak to wyglądało u Ciebie, jak długo miałaś dyskomfort związany z operacją itd?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.