Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 wrz 2019 · Zaktualizowano: 9 paź 2023

Zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą

Warto

O lekarzu

Ocena:
Zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą

Ciepło, serdeczność, empatia, anielska cierpliwość, profesjonalizm, wrażliwość, uprzejmość, wysoka kultura osobista, niemal holistyczne podejście do pacjenta (leczenie ciał, a poprzez to także dusz) - kolejność dowolna, choć i tak za mało napisałam. Dziękuję Doktorze za zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą!!!

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Labioplastyka w klinice Dr Serafina

Już jako nastolatka zastanawiałam się dlaczego moje wargi są takie długie. Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam i tak sobie żyłam co jakiś czas zastanawiając się czy można by było coś z tym zrobić. Na początku nie było aż tak źle. Były one po...

Czytaj więcej
Labioplastyka Bielsko-Biała

Zabieg miałam wykonany laserem Mona Lisa Touch. Pomimo mojej choroby autoimmunologicznej (RZS) dr Marek Stolecki zdecydował się na wykonanie zabiegu. Rana ładnie się goiła choć nadal mam problem z noszeniem bielizny. Bez wahania zdecydowałabym...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.