Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

19 wrz 2019

Zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą

Warto

O lekarzu

Ocena:
Zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Ciepło, serdeczność, empatia, anielska cierpliwość, profesjonalizm, wrażliwość, uprzejmość, wysoka kultura osobista, niemal holistyczne podejście do pacjenta (leczenie ciał, a poprzez to także dusz) - kolejność dowolna, choć i tak za mało napisałam. Dziękuję Doktorze za zabieg labioplastyki, który odmienił mnie całą!!!

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam wykonanie zabiegu labioplastyki

Polecam wykonanie zabiegu labioplastyki u dr Otokar Lucak. Jestem miesiąc po zabiegu i jestem bardzo zadowolona. Operacja w ogólnej narkozie, pobyt w klinice - niepełna doba. Ból i opuchnięcie - ok. 10 dni, następnie, aż do 4 tygodnia, rozpuszczają...

Czytaj więcej
Labioplastyka Poznań polecam dr Kuźlan

Zabieg miałam wykonywany jakiś czas temu, jednak należę do osób, które nie chwalą dnia przed zachodem słońca, dlatego też jeszcze opinii nie pisałam. Po całkowitym zagojeniu i powrocie do „normalnego” funkcjonowania mogę śmiało powiedzieć: POLECAM!...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.