lek. med. Maria Luśnia – Kondaszewska, Gabinet Dermatologii Ogólnej Laserowej i Estetycznej

(2) 100 % poleca
Koszalin
Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska jest lekarzem dermatologiem wenerologiem. Od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Jest członkinią kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest również członkinią-założycielką Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Na co dzień prowadzi... (mezoterapia bezigłowa Koszalin)

lek.med Zbigniew Gołofit

Brak opinii
Koszalin
Lek. med. Zbigniew Gołofit jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu żylaków oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do czterech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa... (mezoterapia mikroigłowa Koszalin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Z kliniką dr Krajewskiego miałam kontakt już kilka razy. Zawsze pełen profesjonalizm i ostatnio kolejne duże zaskoczenie. Skorzystałam z mezoterapii i peelingu na twarz, zaopiekowały się mną pani Angelika i Agata. Po wizycie w klinice czuję się wspaniale, pozbyłam się kompleksów, które męczyły mnie zanim trafiłam do doktora a jako bonus zadbano również o moją cerę. Polecam!!!

Zdecydowałam się na mezoterapie ze względu na zmarszczki. Mezoterapia sprawiła, że moja cera wygląda o wiele młodziej. Skóra jest napięta, oraz nawilżona. Zabieg wykonałam w Rzeszowie w SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej. Jestem bardzo zadowolona zabiegu i z całego serca polecam to centrum medyczne.