lek. med. Maria Luśnia – Kondaszewska, Gabinet Dermatologii Ogólnej Laserowej i Estetycznej

(2) 100 % poleca
Koszalin
Lek. med. Maria Luśnia-Kondaszewska jest lekarzem dermatologiem wenerologiem. Od wielu lat zajmuje się dermatologią estetyczną. Jest członkinią kilku towarzystw naukowych, w tym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych. Jest również członkinią-założycielką Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Na co dzień prowadzi... (laserowe usuwanie rozszerzonych naczynek Koszalin)

lek.med Zbigniew Gołofit

Brak opinii
Koszalin
Lek. med. Zbigniew Gołofit jest specjalistą w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej oraz certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu żylaków oraz małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Należy do czterech prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Flebologicznego (PTF), Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej (PTChN), Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA) oraz Polskiego Towarzystwa... (zamykanie naczynek na twarzy Koszalin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Znalazłam doktora Sciborowicza w internecie. Bardzo uważnie przeczytałam wszystkie opinie które napisali wdzięczni pacjenci - i ten lekarz zasługuje na nie!!! Jest wyjątkowy!! po jednym zabiegu zniknęło 80% widocznych naczyniek!! Jestem zachwycona!! Na pewno do niego wrócę!! W tym gabinecie - nie są nastawieni na drenowanie portfeli - a na rzeczywista pomoc w problemach! Dziękuję - ja jestem wyjątkowo zadowolona ;-)

ja mogę polecić miejscówkę we Wrocku - Dermamed, gdzie usuwałam popękane naczynka na nosku, a wierzcie mi było ich sporo... generalnie byłam w szoku ze poszło to tak szybko, a same strupeczki szybko odpadły i wszystko pięknie się zagoiło :)

Ostatnie zapytania

Chodzi mi o zabieg na pozbycie się naczynek na nogach. Jak wyglada orentacyjnie cena i czy zabieg jest bolesny? Dz · 21 paź 2020