lek. med. Leszek Leszczyński

(7) 100% poleca
Znaleźliśmy 3 specjalistów w Dolnośląskie
Cena od: 6.000 zł
Ceny zabiegów podane ceny są orientacyjne (ostateczna cena jest ustalana podczas konsultacji z pacjentem) w cenę zabiegu wliczony jest zabieg operacyjny, znieczulenie, opieka pooperacyjna, pobyt w klinice wraz z wyżywieniem, wizyty pooperacyjne Doświadczenie w dziedzinie chirurgii plastycznej zdobywałem pracując w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy- Zdroju pod kierownictwem profesora Kazimierza Kobusa gdzie pracowałem... (lifting piersi Lubin)

dr Maciej Cezary Pawlicki

Brak rekomendacji
Lubin
Doktor Maciej Pawlicki jest specjalistą chirurgii plastycznej. Wykonuje zarówno zabiegi ambulatoryjne (czyli przeprowadzane w znieczuleniu miejscowym), jak i zabiegi chirurgiczne (w znieczuleniu ogólnym). Spośród zabiegów ambulatoryjnych wymienić można: usuwanie zmian skórnych z badaniem histopatologicznym, korekcja powiek górnych i dolnych, operacja odstających małżowin usznych, plastyka korekcyjna blizn, przeszczep tkanki tłuszczowej (lipofilling)... (modelowanie piersi Lubin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Na operacje zdecydowałam się ze względu na opadające piersi po ciąży i karmieniu... Po operacji, oprócz blizn i 19000zl mniej nie zyskałam nic.... oj, przepraszam, zapomniałam, że zaproponowano mi malutkie implanty, które miały pięknie wypełnić biust (mi na powiększeniu nie zależało wcale). W efekcie końcowym mam wielkie opadające piersi z bliznami. Pani doktor moje niezadowolenie podsumowała słowami- ,,wyglądają dobrze, trzeba liczyć się z siłą grawitacji” - no, ale przepraszam, po 3 miesiącach???!!!

Od dawna myśle o plastyce biustu. Mam 32 lata a biust do kolan ? 5 lat karmienia piersią za mną po 2 dzieci :/ bardzo obawiam się ze nie da się już z nim nic dobrego zrobić. Boje się ze po operacji nie będę zadowolona albo ze się nie obudzę