DERMESTA Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Radomsko
Dermesta to Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej i Laserowej, który oferuje swoim pacjentom kompleksową walkę z oznakami starzenia się skóry. Dzięki specjalizacji z zakresu endokrynologii i dermatologii, specjaliści z tej placówki podejmują się również leczenia chorób mających przyczyny hormonalne, a wpływających istotnie na wygląd. Wśród nich wymienić należy m.in. nadmierne owłosienie, trądzik i otyłość.Gabinet Dermatologii Ogólnej, Estetycznej... (peeling Pajęczno)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dr Joanna profesjonalnie dobrała peeling chemiczny do mojej naznaczonej przez trądzik cery. Zabieg przeprowadzony był kwasem trójchlorowodorowym. Pani doktor bardzo sprawnie i bezboleśnie przeprowadzila peeling. W gabinecie było przytulnie, dr Joanna zadbała nawet o to abym nie zmarzla, przykrywając mi nogi cieplutkim kocem. Efekt po zabiegu jest naprawdę fajny. Przede wszystkim gladsza i bielsza skóra, zdecydowanie zredukowane przebarwienia. Reasumując napiszę jedno zdanie-nic tak nie odnawia cery, jak porządne złuszczanie pod okiem specjalisty☺

Przyszłam do kliniki zachęcona hasłami, które są na stronie " Wiedza i Profesjonalizm" - piękne to hasła, które nie maja nic wspólnego z tym co można zobaczyć w gabinetach. Zapisałam się na konsultacje, do Pani która doradziła mi peeling kwasem pirogronowym od odstępach tygodniowych. Zachęcona i w wprost przekonana, że właśnie otrzymałam profesjonalną poradę, zapisałam się na kwasy zgodnie ze wskazówkami pracownika. Pani ta zapewniała mnie, że zabieg pomoże mi bardzo szybko a po ostatnim peelingu będę widziała niesamowite efekty. No i właśnie widzę. Okazało się przy drugim zabiegu, że Pani która mnie skierowała na zabieg, już u tam nie pracuje. Ciekawe dlaczego ? Szkoda tylko, że nikt mnie nie poinformował o tym, że zalecenia tej Pani są wprost chore (co do odstępów czasowych między zabiegami). Usłyszałam jedynie - "są różne szkoły kosmetyczne, różnie uczą" . Szkoda tylko, że na mojej twarzy ktoś eksperymentował " różne szkoły kosmetyczne" Wczoraj byłam na ostatnim zabiegu. Aktualnie jestem po wizycie u dermatologa. Skierowano mnie na klinikę dermatologiczną. W opinii lekarskiej stwierdzono,że mam POPARZONĄ twarz kwasami. Lekarz, który mnie oglądał, stwierdził jednoznacznie, że jeszcze nie widział nikogo, kto padł ofiarą takiego braku profesjonalizmu I PODSTAWOWEJ WIEDZY. Jak to jest możliwe, że szkolicie przyszłe kosmetyczki,a we własnym gabinecie dopuszczacie do AŻ takich uchybień??? Jeżeli tak szkolicie, ta ja z całą pewnością nigdy nie skorzystam z usług osób, które otrzymały u Was certyfikat. To co aktualnie mam na twarzy jest nie do opisania. Jedna wielka sącząca się rana, nie mogę jeść ponieważ, KREW leci mi z okolic brody, ust, nosa. Niestety muszę iść na L4, właśnie z racji pobytu w klinice. Wiedza i profesjonalizm????to są chyba jakieś żarty, a dowodem jest tego moja poparzona twarz. Jestem ciekawa, czy którakolwiek z Pań, która pracuje miała kiedykolwiek poparzoną twarz kwasem i wie jak to boli i jak się wtedy wygląda? Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług i skutecznie będę dzieliła się opinią i wrażeniami z wizyt z WSZYSTKIMI koleżankami. Ps. Jeżeli normą jest oczekiwanie na zabieg 30 minut, to gratuluję z całego serca.