Dotknij obrazu, aby zobaczyć go w całości

Korekta nosa w wieku 14 lat - wielkopolskie

anonimek
11 maj 2014 · Ostatnia odpowiedź: 13 maj 2014

Witam, czy byłaby mozliwosc wykonania korekty nosa w wieku 14 lat i 6 miesiecy? Interesuje mnie tylko wielkopolska. Proszę bardzo o pomoc

Reklama

odpowiedzi (3)

Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze

Dzień dobry

Pacjentka w wieku 14 lat cały czas rośnie. Wykonanie zabiegu plastyki nosa w tym momencie może okazać się chwilowym rozwiązaniem problemu Pani córki. Nos może się jeszcze zmienić co wpłynie negatywnie na efekt przeprowadzonego zabiegu. Zalecamy zaczekać do zakończenia procesu wzrostu córki.

Pozdrawiamy

Szczecin
Chirurgia plastyczna, Medycyna estetyczna

Witam,

oczywiście w tym wieku przeciwwskazaniem jest wykonywanie jakichkolwiek zabiegów estetycznych. Zapraszam na konsultację po ukończeniu 16 roku życia.

Pozdrawiam,
Dr Jerzy Chęciński
Specjalista Chirurgii Plastycznej

Gabinet Chirurgii Plastycznej
dr Jerzy Chęciński

Warszawa
Chirurg plastyczny

Witam
W okresie dojrzewania zabieg nie jest możliwy. Operacje estetyczne nosa wykonuje się po zakończeniou wzrastania. Pozdrawiam HBK

Zabierzów
Chirurg plastyczny
Reklama

Znajdź więcej pytań

Podobne pytania

Korekta nosa
2 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 18 wrz 2023
Korekta nosa
5 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 18 lut 2015
Korekta nosa
6 odpowiedzi, ostatnia odpowiedź w dniu 27 cze 2015
Korekta nosa
1 odpowiedź, ostatnia odpowiedź w dniu 8 mar 2024

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Udziel porady
Zapytaj specjalisty