Dzień dobry, wczoraj byłam na drugim zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Pierwszy zabieg był 4 tyg. temu (jedna ampułka), wszystko było ok, drugi zabieg wczoraj (2 ampułki) i wystąpiły czerwone plamy na brzuchu, dziś kolor zmienił się na jakby brązowy. W niektórych miejscach są to plamy, w niektórych jakby kręgi wokół nakłuć. Czy to mogą być jakieś powikłania? Czy to normalne?
Odpowiedzi na wszystkie pytania udzielili prawdziwi lekarze
Dzień dobry.
To mogą być wchłaniające się krwiaki pozabiegowe - zjawisko normalne, ale nie muszą. Polecam kontakt osobisty z Lekarzem wykonującym zabieg.
Pozdrawiam serdecznie.
Dr Bartłomiej Zoń, Specjalista Chirurgii Plastycznej, Specjalista Chirurgii Ogólnej
Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.
Najpopularniejsze zabiegi
Powiększanie biustu
Korekta nosa
Blefaroplastyka
Osocze bogatopłytkowe
Lifting twarzy
Zapytaj specjalisty
Pytania dotyczące zabiegu Korekta nosa
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie ust
Pytania dotyczące zabiegu Labioplastyka
Pytania dotyczące zabiegu Powiększanie biustu
Pytania dotyczące zabiegu Radiofrekwencja mikroigłowa