Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

24 lip 2017 · Zaktualizowano: 9 sty 2018

Zabieg laserem frakcyjnym z osoczem - polecam dr Jacka Ściborowicza z Medivita

Warto

O lekarzu

Ocena:
Zabieg laserem frakcyjnym z osoczem - polecam dr Jacka Ściborowicza z Medivita
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Wczoraj po raz trzeci trafiłam w cudowne ręce pana Dr Jacka Ściborowicza z MEDIVITA w Tarnowie. Po raz trzeci przeszłam zabieg laserem frakcyjnym tym razem wzmocnionym o osocze z mojej krwi. Atmosfera i pełen profesjonalizm ze strony pan doktora oraz pań asystentek powoduje ze nawet dyskomfort bólu jest przyjemnością. Pan doktor bardzo dokładnie tłumaczył mi co robi i w jakim celu. O efektach zabiegu już niedługo dam znać, choć po dwóch poprzednich efekt jest znakomity. Wszystkie kobiety które zastanawiają się nad tym zabiegiem chce utwierdzić w przekonaniu ze warto. Całymi latami byłam mamiona zabiegami, które nie przynosiły efektu. Nie bójcie się lasera frakcyjnego bo to genialny zabieg na blizny. Serdecznie dziękuje panu dr Jakowi Ściborowicz za odzyskanie pięknej buzi Anna Romańczyk

1

Komentarz (1)

O laserze frakcyjnym nasłuchałam się tyłu złych rzeczy, że gdyby nie kompletne załamanie stanem moich blizn na twarzy, pewnie dalej wierzyłabym w mity, które krążą na temat lasera. Dwa lata temu po 15 latach masy zabiegów na blizny potrądzikowe mój stan ducha był straszny. Ilość bólu przy zabiegach, wydanych pieniędzy i obietnic bez pokrycia w moim doświadczeniu trudno zliczyć. Były zabiegi, które wnosiły odrobinę nadziei, ak osocze bogatopłytkowe czy dermapen, ale ciągle to nie było to. Rozległe rozlane blizny i sitko na twarzy doprowadzało do rozpaczy. Ilości kremów cud, podkładów, które nic tak naprawdę nie zakrywały. Kolejne zabiegi, nadzieje i dochodzące z wiekiem do tego wszystkiego zmarszczki. Rozpacz sięgnęła dna. Wracając z wakacji stwierdziłam, że został tylko fraxel. Albo pomoże albo nie, ale gorzej już nie może być. Zaczęłam szukać w internecie opinii, które były tak rozbieżne, że szok. Dziś odbieram maile od osób, które są przed takim wyborem jak ja wtedy. Najczęściej przewijającym się nazwiskiem był dr Jacek Ściborowicz i gabinet Medivita w Tarnowie. Nie myśląc wiele wykręciłam numer i umówiłam się na zabieg. Dziś jestem po 3 zabiegach i wiem, że tamta decyzja, wybór byl najlepszym w moim życiu pod każdym względem. Otrzymałam rzetelną, pełną informację, co mnie czeka i czego mogę oczekiwać. Mimo iż zabieg nie jest przyjemny, uwierzcie mi, że na każdy następny biegłam jak na skrzydłach widząc namacalne efekty w lustrze. Moja buzia dziś to buzia innej osoby. Skóra całkowicie się przebudowała, zmieniła kolor, wygładziła nawet w miejacach, gdzie już się pogodziłam, że tak zostanie. Wiem, że jest cała masa gabinetów proponujących laser, uważajcie jednak, nie wszystkie są orginalne. Osobiscie znam osoby, które laser miały i efekty były opłakane. W Tarnowie w gabinecie Medivita zaręczam, że efekty są piorunujące. Wszystkim, którzy stracili nadzieję, służę pomocą andziarom@vp.pl. A mojemu cudotworcy dr Ściborowiczowi jeszcze raz z całego serca dziękuję.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.