Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Plastyka krocza

Po zabiegu
zarejestrowany242102
Utworzono: 3 paź 2014

O lekarzu

Historia

Witam, mam 35 lat. Mieszkam w Szkocji. 5 lat temu urodziłam córkę siłami natury i nie zostałam zszyta. Miałam wizytę u swojego polskiego ginekologa i powiedział, że ta "skórka" jest odpowiedzialna za odczuwanie przyjemności przez penisa. Zaoferował się naprawić krocze na NFZ ale 3 lata temu straciłam juz ubezpieczenie w Polsce i zapomniałam o tym, tzn. nie myślałam. Od niedawna znowu zaczęłam nosić się z zamiarem naprawienia krocza. Wiem, że moje mięśnie są w porządku i nie potrzebuje ingerecji w pochwę. Chciałabym porady na jak długo musiałabym przylecieć do Polski żeby naprawić to w jak najkrótszym czasie i chciałabym uniknąć latania kilka razy ze Szkocji do Polski. 6 lat temu miałam laserową korekcję wzroku i udało mi się to załatwić telefonicznie oraz tylko 1 raz przylecieć do Pl na tydzień ażeby przejść operację oczu. Pozdrawiam.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.