Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wklade...

Po zabiegu Warto
Malwina263444
Utworzono: 9 lut 2016 · Zaktualizowano: 15 kwi 2016

O lekarzu

Dr Osuch Clinic Mazowieckie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wklade...

Historia

Operacje mialam 3 tygodnie temu, jesli chodzi o dobor wkladek calkowicie zdalam sie na Pana doktora, w koncu on zna sie na tym najlepiej. Efektem jestem zachwycona, choc wiem, ze na ocene jeszcze za wczesnie. Piersi w ogole mnie nie bolaly (co nie znaczy, ze przeszlam przez wszystko gladko). Opieka wspaniala, Pan doktor to wspanialy czlowiek, polecam kazdemu.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

zuza191983
Użytkownik wyróżniony

·

· 15 kwi 2016

Hej Malwina!

Piersi super! I w ogóle nie widać blizny, chciaż pewnie zakładasz jeszcze jakieś plasterki silikonowe. Czy blizny po zabiegu musiałaś jakoś masować? A co do bólu po zabiegu, to chyba jednak kwestia bardzo indywidualna. Niektóre pacjentki bardzo narzekają na bolesność 2 doby po zabiegu i konieczność ciągłego stosowania leków. A ty? Proszę! Ciekawi mnie jeszcze, jak długo podejmowałaś decyzję o zabiegu?

Pozdrawiam

Zuza

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.