Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Powtórna operacja powiększenia piersi u dr Bromy

Po zabiegu Warto
denimore
DeniMore
Utworzono: 7 wrz 2018 · Zaktualizowano: 13 kwi 2021

O lekarzu

Dr Artur Broma
Dr Artur Broma Mazowieckie
Skontaktuj się ze specjalistą
Ocena:

Powtórna operacja powiększenia piersi u dr Bromy

Historia

02.08.2018 r miałam operację piersi wymiany wkładki i powiększenie. Pan Doktor Artur Broma ma naprawdę wielki dar, dokonał tego co było niemożliwe dla lekarza, który operował mnie wcześniej. Wcześniej moje piersi rozchodziły się na boki ,wkładka niestetycznie się marszczyła przy pochylaniu a właśnie Dr.Artur Broma naprawił te defekty.  Teraz moje piersi są blisko siebie, mają piękny kształt ,jestem z nich bardzo dumna, naprawdę było warto .W klinice czułam się bardzej jak w domu tyle tam ciepła i dobroci.?????

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

m_o_n_a

· Poznań

· 13 kwi 2021

Hej, Ja jestem 3 lata po powiększeniu Mentor 325 okrągłe HP i mam duży problem z pocałowaniem implantu na początku marszczyła się tylko przy pochylanie teraz w każdej pozycji. Jestem umówiona na konsultacje ciekawe co mi powie lekarz, który mnie operował. Jestem szczupła z mała ilością tkanki tłuszczowej implant miałam wszczepiony pod mięsień, ale to niczego nie zniwelowało dla mnie są do wymiany. Tak się zastanawiam co powiedział Ci dr na marszczenie twoich implantów?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Podziel się Twoją historią o zabiegu operacji plastycznej
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej historii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.