Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Bardzo polecam doktora Kuczyńskiego

Po zabiegu Warto
TomekTomekTomek
Utworzono: 21 paź 2016

Bardzo polecam doktora Kuczyńskiego i dziękuję za wykonanie solidnej pracy. Nie rozumiem niektórych osób którzy piszą komentarze typu ,że doktor jest arogancki.. Dr. Chriurgi plastycznej powinien mówić bez ogródek co mówi i jak jest a nie klepać po plecach i pocieszać ponieważ mógłby wykreować "WOW" przed zabiegiem a po został by niedosyt. Bardzo dziękuję Doktorowi za usunięcie znacznej ginekomastii - bałem się po niektórych zdjęciach różnych zabiegów jak to może wyglądać po - ale efekt po niespełna 2 tygodniach przerósł nawet moje oczekiwania. Gorąco polecam. Ps. Co do niektórych komentarzy które widziałem odnośnie braku kontaktu po zabiegu to jedynie mogę zdementować w ten sposób ,że przy wypisaniu z kliniki dostajemy kartkę z zaleceniami + nr do lekarza w sprawie powikłań lub niejasności (z którego sam korzystałem i zawsze otrzymywałem odpowiedź)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz

O lekarzu

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

3 ośrodków w Lubelskie, Podkarpackie...

Ocena:

Bardzo polecam doktora Kuczyńskiego

TomekTomekTomek
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.