Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

9 maj 2017

Zmniejszenie żołądka - bardzo polecam klinikę Orchid oraz pana dr Piotra Ziajkę

Warto

O lekarzu

Ocena:
Zmniejszenie żołądka - bardzo polecam klinikę Orchid oraz pana dr Piotra Ziajkę
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Bardzo bardzo polecam klinikę oraz Pana dr Piotra Ziajkę. Rozważałam poddanie się operacji zmniejszenia żołądka Na klinikę Orchid natrafiłam w internecie. Umówiłam się na wizytę. Od samego początku doktor wzbudził moje zaufanie, sympatyczny, rzeczowy i dokładnie mi wszystko wyjaśnił tak, że od razu byłam zdecydowana na tę operację. Operowana byłam przez Pana doktora w szpitalu. Zabieg przebiegł sprawnie i bezproblemowo, ale niestety wystąpiły pewne powikłania pooperacyjne, mój stan nie był najlepszy, więc pobyt w szpitalu się przedłużył. Pan doktor cały czas był w kontakcie ze mną oraz personelem szpitala. Opieka w szpitalu również wspaniała. Atmosfera niemal rodzinna, pacjent jest zadbany na każdej płaszczyźnie poczynając od higieny skończywszy na samopoczuciu w trudnych chwilach. Z uwagi na to, że nie miał kto odebrać mnie ze szpitala, dr Ziajka osobiście mnie odebrał i odwiózł do domu. Nadal pozostaje ze mną w kontakcie kiedy potrzebuję skonsultować jakiekolwiek dolegliwości, które jeszcze się czasem pojawiają oraz wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania po takim zabiegu. Czuję satysfakcję oraz zadowolenie z tego,ze trafiłam właśnie na takiego doktora i serdecznie polecam innym pacjentom. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała jakieś konsultacji czy zabiegów chirurgicznych lub estetycznych bez wahania udam się do kliniki Orchid.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.