Usta po powiększeniu mają dalej naturalny kształt

Usta po powiększeniu mają dalej naturalny kształt

Zarejestrowany użytkownik

Polecam Panią doktor w 100 %! Zna się na tym co robi i wszystko dokładnie wyjaśnia. Przy tym jest bardzo pozytywną i miłą osobą. Słucha pacjenta i potrafi doradzić.
O powiększeniu ust myślałam od roku. Ale oglądając zdjęcia osób po powiększeniu byłam często przerażona, ponieważ usta wyglądały strasznie sztucznie i były zazwyczaj bardzo duże. Aż w końcu trafiłam zupełnie przypadkiem na stronę pani doktor Diany i byłam w szoku, że w końcu znalazłam kogoś, kto sprawia, że usta po powiększeniu mają dalej naturalny kształt.
Osobiście należę do osób, które boją sie pobierania krwi, a co dopiero wstrzykiwania kwasu w usta. Przed zabiegiem byłam strasznie zestresowana, ale dzięki temu, że pani doktor jest otwartą osobą i potrafi rozmawiać ze swoimi pacjentami, to stres minął, a zabieg nie był taki straszny jak się wydawał (mimo że nie należy do przyjemnych).
Dziś zieki pani doktor mam pięknie powiększone i pełne usta. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę do pani doktor. Będę polecać każdemu! Nie mogę przestać sie przyglądać w lustrze 😍

Pokazać komentarze1 Skryć komentarze1
Emka

Cześć,
powiększanie ust to nie lada sztuka! :)
Jaką ilość kwasu miałaś zastosowaną w usta? Czy wiesz może jaki to był kwas?
Pozdrawiam
Emka

Opinia o lekarzu

Ogólna ocena
Sposób traktowania pacjenta
Udzielanie odpowiedzi na pytania
Czas poświęcony mojej osobie
Opieka po przeprowadzeniu zabiegu
Dostępność pod telefonem lub e-mailem
Profesjonalizm i uprzejmość obsługi
Czas oczekiwania

Więcej opinii na ten temat

Maggy 05.04.2017
Warto

Zgłosiłam się do Pani Doktor Kupczyńskiej we Wrocławiu w celu nawilżenia i delikatnego wypełnienia ust, zwłaszcza górnej wargi, bo to głównie ona była nieciekawa.. Zależało mi na bardzo naturalnym efekcie. Nie chciałam u... Więcej 

1 Lubię to   1 Komentarz  
Specjaliści w Twojej okolicy