Odzyskaj do 4500 zł za wykonany zabieg

Co miesiąc masz szansę na nagrodę.
Zachowaj fakturę i weź udział!

Weź udział

Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

21 sty 2013 · Zaktualizowano: 5 lip 2023

Plastyka powiek - kiedy są zdejmowane szwy, ból po zabiegu

Nie wiem, czy jestem zadowolony/a z rezultatu

O lekarzu

MUDr. Daniel Furmánek
MUDr. Daniel Furmánek
Ocena:
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Wybieram się do dr. Furmanka na plastykę powiek górnych i dolnych. Panicznie się boję bólu.Bardzo proszę osoby które już są po takim zabiegu, aby opisały mi jak to wygląda? Po ilu dniach są ściągane szwy i czy towarzyszy temu ból?

2

Komentarze (2)

Witam właśnie jestem po zabiegu górnych powiek .Z ręką na sercu mogę powiedzieć że nic nie boli .Przed zabiegiem dostałam stesolin, dokładnie pół godziny przed. Byłam w szoku jak szybko to poszło zero bólu. Dziś jest 5 dzień i nie brałam żadnych przeciwbólowych, nie było takiej potrzeby. Pozdrawiam serdecznie 🌹
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Usuwanie worków pod oczami Wrocław

Odkąd pamiętam zmagałam sie z workami/cieniami pod oczami. Żadne drogie kremy nie pomagały, kilka odwiedzonych salonow kosmetycznych po serii zabiegów bez widocznego efektu rozłożyło ręce. Zasugerowano mi, że powinnam sie poprostu przyzwyczaić...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.