Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

27 cze 2021

Plastyka tylnej ściany pochwy

Warto

O lekarzu

Ocena:
Polecam panią dr Blumską wszystkim dziewczynom, które boją sie tego typu zabiegów. Rzetelny, szczegółowy, wspierający lekarz z wieloletnim doświadczeniem.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Przez lata borykałam się z niezadowoleniem ze współżycia, po porodzie naturalnym sex już nie był taki sam, a partner rozczarowany. Byłam przerażona plastyka pochwy i myślałam, że wiąże się to z długim pobytem w szpitalu, znieczuleniem ogólnym i trudna rekonwalescencja. Znajoma poleciła mi panią Dr Blumską. Okazało się, że zabieg może być wykonany w znieczuleniu miejscowym i trwa tylko godzinę. Aktualnie jestem po zabiegu szczęśliwa i żałuję czemu tak długo zwlekałam z decyzją. Zabieg był bezbolesny, przez kilka dni przyjmowałam leki przeciwbólowe normalnie funkcjonowałam, rana zagoiła się już po 2 tyg. Pani Dr Blumska szczegółowo wyjaśniła mi jak będzie przebiegał zabieg, odpowiedziała na wszystkie pytania, dbała o moje samopoczucie podczas zabiegu. Perfekcjonistka. Polecam wszystkim dziewczynom, które się boją i zastanawiają.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Labioplastyka - polecam!

Witam, jestem miesiąc po zabiegu labioplastyki. Efekt jest fantastyczny, dokładnie taki, o jakim marzyłam. A co najważniejsze oprócz jednej małej blizny nic nie widać, że byłam operowana. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Sam zabieg był...

Czytaj więcej
Labioplastyka Poznań polecam dr Kuźlan

Zabieg miałam wykonywany jakiś czas temu, jednak należę do osób, które nie chwalą dnia przed zachodem słońca, dlatego też jeszcze opinii nie pisałam. Po całkowitym zagojeniu i powrocie do „normalnego” funkcjonowania mogę śmiało powiedzieć: POLECAM!...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.