Jak przebiega korekta uszu?

21 gru 2020

Korekta odstających małżowin usznych pozwala w szybki sposób pozbyć się kompleksu i podnieść samoocenę dzieci jak i dorosłych. Zabieg trwa około godziny do półtorej i wykonuje się go głównie w znieczuleniu miejscowym. Więcej na filmie.

dr n. med. Michał Chalcarz

Korekta uszu - dla kogo?

17 gru 2020

Uszy to nie tylko narząd słuchu. Ich wielkość i kształt mogą w istotny sposób wpływać na to jak postrzegamy samych siebie oraz na to jak postrzegają nas inni. Odstające uszy mogą być cechą charakterystyczną, gorzej jednak, gdy stają się obiektem żartów i krytyki. W takich sytuacjach można zgłosić się po pomoc właśnie do chirurga.

dr n. med. Michał Chalcarz

Jakie obszary uszu się operuje?

15 wrz 2020

Uszy nienaturalnie odstające od skóry głowy, uszy o budowie kalafiorowatej często występujące u osób uprawiających sporty walki, duże, rozciągnięte lub przerwane płatki uszu, czy nienaturalne wypustki na obrąbku ucha są defektami, których możemy pozbyć się przy pomocy właśnie zabiegu chirurgicznego.

dr n. med. Michał Chalcarz

Kiedy wkracza otoplastyka

24 sty 2019

Zabieg otoplastyki czyli korekcji uszu jest dla tych, którym nie podoba się kształt ich ucha. Chodzi tu zarówno o kąt odstawanie małżowiny usznej od czaszki jak i kształt krzywizn małżowiny. Jak przebiega zabieg korekcji uszu, jak się do niego przyg

Klinika ELITE - Centrum Laseroterapii