Powiększanie piersi własnym tłuszczem - dla kogo odpowiedni jest ten zabieg?

Zabieg powiększania piersi własnym tłuszczem jest odpowiedni dla kobiet, które nie chcą blizny oraz chcą mieć miękkie piersi. Po zabiegu tym proces regeneracji przebiega bardzo szybko, pacjentka może następnego dnia wrócić do pracy. Doktor Monika Jachna-Grzesiak posiada dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów powiększania piersi własnym tłuszczem. Zabieg polecany jest również kobietom, które zmagały się z komplikacjami po powiększaniu piersi implantami. Efekty dobrze wykonanego zabiegu powiększania piersi tłuszczem utrzymują się całe życie. Często zabieg przeprowadza się w kilku etapach.
Zabieg jest idealny dla kobiet, które chcą pozostać ekologiczne oraz dla tych, które chcą by fakt, że powiększały piersi pozostał dla ich partnerów tajemnicą.
Skąd pobierana jest tkanka tłuszczowa do zabiegu powiększenia piersi?
Tkankę tłuszczową do powiększenia piersi pobiera się z bioder, ud czy brzucha. Zabieg jest odpowiedni dla kobiet, które posiadają depozyty tkanki tłuszczowej, ale można go wykonać również u bardzo szczupłych kobiet. Tkanka tłuszczowa może być również wykorzystana do rekonstrukcji piersi u kobiet po mastektomii.
O zabiegu przeszczepu tłuszczu do piersi opowiada dr Monika Jachna-Grzesiak.


Dotyczące tematu

Powiększanie piersi własnym tłuszczem (komórki macierzyste) - Powiązane videa

Podobna problematyka

Transparentny Lekarz
Specjaliści w Twojej okolicy   
Zabiegi, na które wybierają się inni