Centrum Zdrowego Uśmiechu

Brak opinii
Kraków
Cena od 1 350 zł do 3 300 zł
Piękny i zdrowy uśmiech jest ważny, dlatego zadbaj o niego już dziś! Nowoczesna stomatologia daje nieograniczone możliwości byś mógł nim cieszyć się przez całe życie. Nasza klinika stomatologiczna dysponuje potencjałem technologicznym oraz wiedzą i doświadczeniem najlepszych specjalistów - stomatologów i lekarzy innych specjalności dla których protetyka, ortodoncja, endodoncja, implanty czy też chirurgia stomatologiczna nie ma tajemnic... (korony protetyczne Kraków)

lek. dent. Monika Mrozek

Brak opinii
Kraków
Lek. dent. Monika Mrozek to stomatolog, protetyk i lekarz medycyny estetycznej. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti Aging (PTMEiAA) oraz World Society of Interdisciplinary of Aesthetic & Anti-Aging Medicine (WOSIAM, czyli Międzynarodowe Towarzystwo Interdyscyplinarnej Medycyny Estetycznej i Anti-Aging). Zawodowo związana z Krakowem.  Lek. dent. Monika Mrozek specjalizuje się w stomatologii zachowawczej i endodoncji... (korony protetyczne Kraków)

Wyróżnione historie

Korona na szóstce
Anonymous50395

Na gabinet Dentica trafiłem poprzez stronę internetową. Miałem problem z szóstką leczoną wcześniej w innym gabinecie. Po rozmowie z panem Aleksandrem zdecydowałem się na koronę porcelanową. Minął już rok od zabiegu i jestem bardzo zadowolony z efektów. Przede wszystkim poprawił się komfort podczas spożywana posiłków, ale na pochwałę zasługuje estetyka wykonanej pracy! Nie należę do osób piszących komentarze, ale postanowiłem zrobić wyjątek i pochwalić naprawdę dobrego specjalistę.

Filtry
Z promocjami (0)
Z opiniami (0)