lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100% poleca
Lublin
Cena od: 1.000 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (lifting bez skalpela Lublin)

Dr Ewa Guz

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 400 zł do 1.600 zł
Dr n. o zdr. i mgr pielęgniarstwa Ewa Guz jest specjalistką z zakresu intensywnej terapii i pielęgniarstwa anestezjologicznego. Jest również doktorem nauk o zdrowiu, zainteresowanym w szczególności medycyną estetyczną. Dzięki swojej pasji oraz doświadczeniu otworzyła Prywatny Instytut Estetyki La Luz w Lublinie.W gabinecie La Luz, prowadzonym przez dr n. o zdr. Ewę Guz dostępne są zabiegi odmładzające, rewitalizujące oraz kosmetologiczne... (zabieg HIFU Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dr Kałamacki mimo, że jest młodym lekarzem to bardzo fachowo i rzetelnie podchodzi do tego co robi. Nie widziałam nikogo tak skrupulatnego. Zakwalifikował mnie do bezpłatnych zabiegów na nietrzymanie moczu. Miałam zrobiony zabieg HIFU. Mierzyły wszystko bardzo dokładnie, a ja mogę powiedzieć, że czuję się teraz super, bo moja dolegliwość zniknęła.

Miałam przyjemność korzystać z umiejętności  Dr Kolki i gorąco polecam. Lekarz troskliwy, uprzejmy i drobiazgowy, dokładnie wypytuje o wszystkie choroby i razem z pacjentem dobiera plan działania, po tygodniu zaprasza na wizytę kontrolną. W moim przypadku problemem była obwisła skóra twarzy. Zastanawialam się pomiędzy kilkoma zabiegami, o których czytalam wcześniej w Internecie. Ostatecznie stanęło no HiFu, chyba najmniej inwazyjnym z tych, które bralam pod uwagę. Wstrzymywalam się z opinią pół roku żeby zobaczyć czy efekt się utrzyma i muszę teraz powiedzieć, że zdecydowanie warto! Sam zabieg niebolesny, trochę jak masaż. Po zabiegu- skóra na maxa naciągnięta i trochę obrzęknięta... człowiek wygląda jak wyprasowany i jest trochę obolały. Po czasie zmarszczki mniej widoczne, skóra jędrniejsza, mniej obwisła... jakby nowsza :D ja powtórzę jak tylko zobaczę, że ponownie obwisa mi twarz. Dla osób, które nie chcą się operować i liftingować to chyba idealne rozwiązanie