Dr Iwona Radziejewska-Choma

(52) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Cena od: 1.100 zł do 3.600 zł
...również zaawansowanym technologicznie sprzętem do laseroterapii. W placówce wykonuje się zabiegi liftingujące skórę metodą radiofrekwencji bezigłowej lub igłowej, przeprowadzanej za pomocą platformy zabiegowej włoskiej firmy Biotec, oraz terapię HIFU urządzeniem Ulverin. Jeśli natomiast chcecie wymodelować sylwetkę, możecie skorzystać z zabiegów urządzeniem Ion Magnum, pozwalającym pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej bez ingerencji chirurgicznej albo poddać się zabiegom fali akustycznej... (lifting bez skalpela)

dr n. med. Diana Kupczyńska - ARS ESTETICA

(119) 100% poleca
2 ośrodków w Wrocław, Warszawa
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, lekarzem medycyny estetycznej związanym z Kliniką Ars Estetica, gdzie zajmuję się zagadnieniami z zakresu medycyny estetycznej, flebologii oraz ginekologii estetycznej.  Wśród wykonywanych w klinice Ars Estetica zabiegów medycyny estetycznej znajdują się m.in. powiększanie ust kwasem hialuronowym, wypełnianie zmarszczek, korekta zmarszczek z zastosowaniem toksyny botulinowej, mezoterapia igłowa, lifting bez skalpela... (lifting bez skalpela)

NZOZ KRIOCENTRUM

(36) 100% poleca
Józefów
Cena od: 1.100 zł do 2.900 zł
...tkanki tłuszczowej, plastyka ramion, plastyka ud, operacje estetyczne nosa, lifting czoła, lifting szyi, lifting twarzy, lifting brwi, podniesienie biustu, plastyka brodawek piersiowych, wypełnianie zmarszczek, jett plasma, HIFU, radiofrekwencja bipolarna i frakcjonalna,depilacja laserowa, zamykanie naczynek, karboksyterapia, mikrodermabrazja, korekcja znamion, usuwanie hemoroidów, szczelina odbytu, usuwanie żylaków. Kriocentrum mieści się w Józefowie koło Warszawy przy ulicy Stefana... (lifting bez skalpela)

Dr Ewa Rybicka

(13) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

2 ośrodków w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 1.000 zł
...oferuje pełną ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, dietetyki i kosmetologii, w tym także zabiegi dla mężczyzn.  Oferta kliniki bogata jest w zabiegi odmładzające, takie jak np. lifting nićmi APTOS, HIFU, przeszczep tłuszczu czy tzw. wampirzy lifting. Dostępne są popularne zabiegi pielęgnujące i rewitalizujące: mezoterapia, mikrodermabrazja, peelingi i wiele innych. W gabinecie możecie także wykonać zabiegi laserowe (laser frakcyjny CO2, laser Er: YAG). Ponadto... (zabieg HIFU)

Agnieszka Koczynasz lek. med. estetycznej

Brak rekomendacji
Rzeszów
Cena od: 600 zł do 4.000 zł
Lek. med. Agnieszka Koczynasz jest lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w wykonywaniu małoinwazyjnych zabiegów odmładzających oraz laseroterapii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Pracuje we własnym Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej Slow Age w Rzeszowie.Znakomita specjalistka w zakresie laseroterapii. Jako jedna z pierwszych lekarzy w Polsce wykonywała zabiegi depilacji laserowej. Dziś za pomocą... (nieinwazyjny lifting)

dr n. med. Ireneusz Siewiera - ARS ESTETICA

(3) 100% poleca
Wrocław
Dr n. med. Ireneusz Siewiera jest specjalistą chirurgii plastycznej i lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. W 2001 roku zdobył dyplom i tytuł lekarza medycyny na wrocławskiej Akademii Medycznej. W 2007 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych w Klinice Chirurgii Plastycznej w Polanicy-Zdroju. W 2013 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Z usług dr. n. med. Ireneusz Siewiera można skorzystać w klinice Ars Estetica... (zabieg HIFU)

Slow Age Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej

Brak rekomendacji
Rzeszów
Cena od: 400 zł do 7.500 zł
Salon Kosmetyki Laserowej to gabinet medycyny estetycznej w Rzeszowie. Zespół Salonu Kosmetyki Laserowej tworzony jest przez lekarzy oraz kosmetologów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy systematycznie podnoszą swoje umiejętności w zakresie medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii.Specjalizujemy się w bezpiecznym i skutecznym usuwaniu niechcianego owłosienia, przebarwień, brodawek, włókniaków oraz zmian naczyniowych. Z myślą... (zabieg HIFU)

Dr Piotr Turkowski

(32) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 800 zł do 6.000 zł
Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego oraz Kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ukończyłem z wynikiem celującym szkołę Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Już od lat jestem związany zawodowo z renomowaną kliniką Chirurgii Plastycznej Mandala Beauty Clinic doktora Samira Ibrahima. Kształcenie... (zabieg HIFU)

Lek. med. Magdalena Potembska-Eberhardt

Brak rekomendacji
2 ośrodków w Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 600 zł do 6.000 zł
...regeneracyjnych i odmładzających z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, komórek macierzystych i tłuszczowych (lipofilling). Jest także ekspertem w plastyce powiek. W swojej pracy wykorzystuje najnowsze technologie, takie jak radiofrekwencja, HIFU czy laser frakcyjny CO2. Może się pochwalić dużym doświadczeniem w stosowaniu wypełniaczy: kwasu hialuronowego, hydroksyapatytu wapnia (zabieg Radiesse), kwasu polimlekowego (zabieg Sculptra), a także toksyny botulinowej (Azzalure, Bocouture... (nieinwazyjny lifting)

Chirurgia Plastyczna E.A. Barańscy

(2) 100% poleca
Słubice
Cena od: 1.200 zł do 6.000 zł
...Bońkowski. NIWELOWANIE ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ Leczenie nadpotliwości pach, dłoni, stóp WYPEŁNIENIA KWASEM HIALURONOWYM Powiększanie ust/ „podkrążone oczy”/ korekcja blizn/ zabiegi wolumetryczne SONOQUEEN HIFU LIFT lifting falami ultradźwiękowymi jako alternatywa do operacyjnego Face Liftingu PEELINGI Compositum Bi-light, migdałowy, pirogronowy, TCA, glikolowy, fenolowy/ zmarszczki/ przebarwienia/ rozjaśnianie/ odmładzanie skóry/ „podkrążone oczy” REDUKCJA PRZEBARWIEŃ... (nieinwazyjny lifting)

dr n. med. Wojciech Rybak - ARS ESTETICA

(74) 100% poleca
2 ośrodków w Wrocław, Warszawa
Cena od: 540 zł do 12.000 zł
Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, posiadam również certyfikat lekarza medycyny estetycznej, który uzyskałem w grupie pierwszych certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Założyłem i prowadzę prywatną Klinikę Ars Estetica oraz Klinikę Rybak Clinics, które obecnie posiadają dwa oddziały - we Wrocławiu i w Warszawie. Jestem członkiem wielu stowarzyszeń branżowych w Polsce - Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa... (nieinwazyjny lifting)

Dr Szczyt Klinika Chirurgii Plastycznej

(3) 100% poleca
2 ośrodków w Warszawa
Cena od: 4.000 zł
Centrum Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to dwa ośrodki zlokalizowane w Warszawie, które specjalizują się w operacjach plastycznych i zabiegach medycyny estetycznej. To najbardziej zaawansowane technologicznie kliniki w kraju. Oferują usługi z zakresu chirurgii plastycznej, flebologii, a także medycyny i ginekologii estetycznej.Klinika przygotowała bogatą ofertę zabiegów i operacji w zakresie chirurgii plastycznej. Pacjenci mogą poddać... (lifting bez skalpela)

dr n. med Marek Kwiatkowski

(1) 100% poleca
Warszawa
dr n. med. Leszek Walasik Dr n. med. Leszek Walasik jest specjalistą II stopnia chorób wewnętrznych, posiada doktorat z kardiodiabetologii. Od 1981 r. starszy asystent, ordynator i zastępca kierownika Katery i Kliniki Chorób Wewnętrznych I Diabetologii w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie. Dr Walasik posiada ogromne doświadczenie w leczeniu chorób metabolicznych oraz problemów związanych z kardiodiabetologią. Internista jest najlepszym... (nieinwazyjny lifting)

dr Joanna Haratym - NESSAMED

(1) 100% poleca
Kielce
Cena od: 800 zł do 5.000 zł
Lek. med. Joanna Haratym jest specjalistką z ponad 20-letnim doświadczeniem. Z wykształcenia anestezjolog i lekarz intensywnej terapii, obecnie koncentruje się na praktyce związanej z medycyną estetyczną. Usługi w tym zakresie świadczy w ośrodku Nessa-Med, którego jest właścicielką.Lek. med. Joanna Haratym wykonuje szereg zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej. Swoim pacjentom oferuje modelowanie i powiększanie ust, transfer tkanki tłuszczowej... (nieinwazyjny lifting)

Lecznica Melitus

(5) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 5.000 zł
Lecznica Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging MELITUS  specjalizuje się w dermatologii estetycznej w myśl filozofii anty-aging, której celem jest profilaktyka i pielęgnacja zdrowia, wydłużanie życia i poprawianie jego jakości niezależnie od wieku. Koncentruje się bardziej na człowieku zdrowym i jego stanach fizjologicznych związanych chociażby z menopauzą i andropauzą.Lecznica Melitus oferuje porady z zakresu dermatologii leczniczej, estetycznej... (lifting bez skalpela)

Dr Anita Tarajkowska - Olejnik

Brak rekomendacji
Warszawa
Jestem lekarzem, specjalistą II stopnia w zakresie dermatologii i wenerologii. Od wielu lat jestem związana z Kliniką Dermatologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Współpracuję również z Lecznicą Melitus, gdzie wykonuję zabiegi medycyny estetycznej.Moją specjalizacją jest leczenie chorób skóry u dzieci i młodzieży, przede wszystkim trądziku młodzieńczego. W swojej praktyce stosuję nowoczesne metody lecznicze oraz pielęgnacyjne... (technologia HIFU)

dr n.med. Daria Charytonowicz

(3) 100% poleca
2 ośrodków w Warszawa
Cena od: 3.000 zł do 11.000 zł
Dr n. med. Daria Charytonowicz jest chirurgiem plastycznym. Specjalizuje się w mastopeksji oraz w zabiegach modelowania sylwetki. Wykonuje także operacje plastyczne twarzy. Członkini dwóch prestiżowych stowarzyszeń: Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (ang. International Confederation for Plastic, Reconstructiwe... (zabieg HIFU)

ARS ESTETICA – Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii

(60) 100% poleca
2 ośrodków w Wrocław, Warszawa
Cena od: 540 zł do 12.000 zł
Ars Estetica jest kliniką medycyny estetycznej, laseroterapii, flebologii i chirurgii plastycznej. Nasz zespół tworzą doświadczeni lekarze specjalizujący się w medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, flebologii, proktologii oraz kosmetologii. Pacjentom, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług dajemy gwarancję najwyższej jakości wykonywanych zabiegów. Odpowiednio dopasowane procedury pozwalają na opóźnienie procesów... (zabieg HIFU)

dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
6 ośrodki w Łódź, Staszów, Kielce...
Cena od: 1.900 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (lifting bez skalpela)

Dr n. med. Michał Kowalczewski - ARS ESTETICA

(42) 100% poleca
Warszawa
Lek. med. Michał Kowalczewski ukończył studia na I Wydziale Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza praktykami lekarskimi w Klinice Chirurgii Ogólnej, Naczyniowej i Transplantacyjnej WUM w Warszawie zawodowo zajmuje się medycyną estetyczną, głównie flebologią. Lek. med. Michał Kowalczewski przyjmuje pacjentów między innymi w klinice Ars Estetica. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu flebologii (leczenie żylaków), a także chirurgii... (zabieg HIFU)

dr n. med. Monika Kuźmińska Instytut Yonelle

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 2.000 zł
Dr n. med. Monika Kuźmińska to specjalistka medycyny estetycznej i dyrektor medyczny YONELLE Zwolińska Beauty Institute w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz wykładowcą na licznych kongresach zarówno PTMEiA, jak i Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.   Jedną z głównych specjalizacji Instytutu Yonelle jest odmładzanie wyglądu kobiet dojrzałych przy wykorzystaniu nowoczesnych, wyłącznie... (lifting bez skalpela)

lek. med. Grażyna Żmudzińska

Brak rekomendacji
Olsztyn
Cena od: 800 zł
Lek. med. Grażyna Żmudzińska jest specjalistką medycyny estetycznej i anti-aging. W tym zakresie świadczy usługi w prowadzonym przez siebie gabinecie Aether. Lek. med. Grażyna Żmudzińska specjalizuje się w zabiegach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, zapewniając w pełni profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia. Do najpopularniejszych zabiegów wykonywanych przez specjalistkę należą ostrzykiwanie... (lifting bez skalpela)

dr Katarzyna Mudel

(41) 100% poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Warszawa
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 600 zł
Lek. med. Katarzyna Mudel jest doświadczonym lekarzem specjalistą medycyny rodzinnej oraz medycyny estetycznej. Jest właścicielką i główną specjalistką w warszawskim gabinecie medycyny estetycznej, sygnowanym jej nazwiskiem. W swoim gabinecie lek. med. Katarzyna Mudel pomaga pacjentom z problemami między innymi bruksizmu, zmarszczek, cieni pod oczami czy wszelkich niedoskonałości estetycznych twarzy. Oferuje zabiegi stymulujące skórę z zastosowaniem... (lifting bez skalpela)

Dr n. med. Maria Noszczyk

(4) 100% poleca
2 ośrodków w Warszawa
Jestem specjalistą dermatologii i wenerologii, właścicielem Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Ani-Aging Melitus. Od czasów ukończenia studiów zajmuję się dermatologią estetyczną naukowo i praktycznie. Pracuję nie tylko jako lekarz, ale również jako wykładowca. Prowadzę zajęcia w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Ochrony Zdrowia oraz w Międzynarodowym Centrum Anti-Aging powstałym dzięki inicjatywie SLDE - Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów... (technologia HIFU)

Centrum Medyczne Medicus Estetic

(8) 100% poleca
2 ośrodków w Tychy
Cena od: 600 zł do 12.000 zł
Centrum Medyczne Medicus Estetic to nowoczesna placówka znajdująca się w Tychach. Klinika specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach z zakresu flebologii, medycyny estetycznej oraz laryngologii, a także w operacjach plastycznych. Kadrę stanowią również doświadczeni chirurdzy ortopedzi, niosący pomoc pacjentom borykającym się ze schorzeniami narządu ruchu.Filarami Centrum Medycznego Medicus Estetic są flebologia oraz chirurgia plastyczna. Wykwalifikowana... (nieinwazyjny lifting)

Anclara® Health & Aesthetics Lek. Anna Płatkowska-Szczerek

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 1.000 zł do 5.500 zł
...Anclara mogą poddać się zabiegom z zakresu medycyny estetycznej (powiększanie ust, wypełnianie zmarszczek, zabiegi laserowe, mezoterapia igłowa, osocze bogatopłytkowe, korekcja nosa kwasem hialuronowym, nici PDO, HIFU i wiele innych), dermatologii (usuwanie zmian skórnych, badania histopatologiczne, leczenie blizn, USG skóry, wideodermatoskopia), urologii estetycznej (obrzezanie, powiększanie penisa przeszczepem własnego tłuszczu, korekta krótkiego wędzidełka), ginekologii estetycznej... (lifting bez skalpela)

Piotr E. Janik

(1) 100% poleca
Warszawa
...botulinowej, procedury z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, których celem jest modelowanie twarzy, leczenie nadmiernej potliwości, zabiegi liftingujące z wykorzystaniem nici, zabiegi z wykorzystaniem technologii HIFU oraz procedury laseroterapeutyczne. Dr Piotr Janik jest członkiem licznych stowarzyszeń branżowych, wśród których należy wymienić Międzynarodowe Stowarzyszenie Chirurgii Plastycznej ISAPS, PolskieTowarzystwo Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej PTChPRiE... (lifting bez skalpela)

dr n. med. Anita Huryń

Brak rekomendacji
Szczecin
Dr n. med. Anita Huryń jest specjalistą dermatologiem i wenerologiem, obejmującym opieką zarówno dorosłych, jak i dzieci. Swoich pacjentów przyjmuje w Centrum Dermatologii Esteticon w Szczecinie. Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology (EADV, Europejskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii), European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology (ESCAD, Europejskiego Towarzystwa Kosmetyki i Dermatologii Estetycznej)... (zabieg HIFU)

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska

(3) 100% poleca
Częstochowa
Cena od: 1.000 zł do 65.000 zł
...barwnikowych skóry. Laser Genesis V - służy do redukcji rumienia bez okresu rekonwalescencji, terapii objawów starzenia skóry oraz fotouszkodzeń. ONDA® MIKROFALE COOLWAVES™ - terapia miejscowej otyłości, cellulitu i wiotkości skóry. HIFU ULTRAVERA® - rewitalizacja okolic intymnych kobiety. SMART GRAFT® - rewolucyjna metoda przeszczepu włosów. REGENERA ACTIVA - komórki macierzyste w leczeniu wypadania włosów. OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE HD - Arthrex® ACP (Autologous Conditioned Plasma)... (lifting bez skalpela)

dr Marta Tazbir

Brak rekomendacji
Łódź
Lek. med. Marta Tazbir jest dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz laseroterapii. Pracuje w Klinice Medycyny Estetycznej sygnowanej jej nazwiskiem, znajdującej się w Łodzi.Znana i ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów anti-aging. W swojej pracy stosuje przede wszystkim wypełniacze: kwas hialuronowy i toksynę botulinową. Jest zwolenniczką zastosowania technik... (lifting bez skalpela)

dr n. med. Tomasz Basta Ginekologia Plastyczna

(75) 100% poleca
Kraków
Cena od: 1.700 zł do 2.800 zł
Dr n. med. Tomasz Basta jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także ginekologii estetycznej. Prowadzi prywatny gabinet ginekologiczny Intima Clinic w Krakowie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG), Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej (PTGP), Polskiego Towarzystwa Menopauzy i Andropauzy (PTMiA), a także Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA).Specjalista zaprasza swoje... (lifting bez skalpela)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100% poleca
Katowice
Cena od: 600 zł do 9.500 zł
Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii... (technologia HIFU)

Multiclinic

Brak rekomendacji
Łódź
Cena od: 1.200 zł
...zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, osocze bgatopłytkowe), medycyny laserowej (laser CO2 - usuwanie przebarwień, blizn, rozstępów, odmładzanie skóry, laser Harmony XL - odmładzanie, redukcja blizn i przebarwień, depilacja), HIFU, endermologia LPG, dermatologiczne i dermatochirurgiczne, modelujące ciało (HIFU, mezoterapia, laser) oraz zabiegi estetyczne dedykowane dla mężczyzn.   Pacjenci mogą się umówić na konsultacje do lekarzy przyjmujących w Multiclinic osobiście... (nieinwazyjny lifting)

SkinClinic

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 2.000 zł
SkinClinic to warszawska klinika medycyny i ginekologii estetycznej i ośrodek SPA. Pacjenci mogą poddać się w klinice zabiegom z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, ginekologii estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Klinika powstała w 2008 roku.   Skin Clinic w swojej ofercie ma zabiegi na twarz, na ciało, zabiegi z zakresu ginekologii estetycznaj oraz zabiegi dla mężczyzn. Aktualnie do zespołu kliniki należą: dr Maciej Łukaszewicz... (technologia HIFU)
Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje