Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

7 maj 2020

Zadowolona z efektów

Warto

O lekarzu

Ocena:
Profesjonalnie wykonany zabieg w pełnym zaufaniu i sympatyczne atmosferze. Dobrze wspominam, no i efekt bardzo zadowalający.
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Miałam problemy z opadającymi policzkami i bruzdami na twarzy. Nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze. Tym bardziej, że to jakoś tak się szybko stało. Zapewne też dlatego, że w krótkim czasie sporo schudłam. Zabieg pomógł. Wyglądam znacznie lepiej. Wyglądam znacznie młodziej i ładniej. Nie sądziłam, że efekt będzie aż tak widoczny.

0

Komentarzy (0)

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam lifting HIFU - Poznań

Proponuję skorzystać z zabiegów liftingujące HIFU oraz spróbować świetnych zabiegów odmładzających z kwasami medycznymi. Ja sobie własnie zafundowałam wizyty w Prodermie, gdzie profesjonalnie i w miłej atmosferze wykonują usługi. Efekty są rewelacyjne,...

Czytaj więcej
Skóra wygląda promieniście po HIFU

Trzy miesiące temu korzystałam z zabiegu liftingującego moją zmęczoną latami i doświadczeniami życiowymi twarz. Zaznaczam, że korzystałam tylko z JEDNEGO zabiegu i powiedziano mi, że to w zupełności wystarczy. Przez pierwszy miesiąc byłam trochę...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.