Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

16 kwi 2018 · Zaktualizowano: 25 wrz 2018

Bąble na twarzy po HIFU

Nie warto
81242
81243
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Witam Wczoraj miałam robiony zabieg Hifu i bezpośrednio po zabiegu na obu policzkach pojawiły mi sie po 2pasy twardych bąbli. Jestem 24h po zabiegu grudki te nie znikają a policzki dodatkowo całe napuchly. Osoba wykonująca zabieg nie jest w stanie powiedzieć mi co spowodowało taka reakcje na twarzy i co z tym robic?

1

Komentarz (1)

Witaj.<br />
Jaki teraz jest stan Twojej skóry? Czy skutki uboczne minęły?<br />
Pozdrawiam
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?
Odpowiedz
Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama
Polecam lifting HIFU - Poznań

Proponuję skorzystać z zabiegów liftingujące HIFU oraz spróbować świetnych zabiegów odmładzających z kwasami medycznymi. Ja sobie własnie zafundowałam wizyty w Prodermie, gdzie profesjonalnie i w miłej atmosferze wykonują usługi. Efekty są rewelacyjne,...

Czytaj więcej
Zadowolenie po zabiegu Ulthera na podbródek

Ja również poddałam się zbiegowi Ulthera na podbródek. Bezpośrednio po zabiegu miałam uczucie ściągania, takiego napięcia. Obecnie minęło już 2,5 miesiąca i jestem bardzo zadowolona z efektu. Widać to zwłaszcza na zdjęciach na których już nie...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.