dr Agnieszka Keller

Brak opinii
Toruń
Lek. dent. Agnieszka Keller to lekarz stomatolog, specjalistka periodontologii oraz implantologii, a także lekarz medycyny estetycznej. Zawodowo związana z Toruniem. Ukończyła stomatologię na Akademii Medycznej w Łodzi. Tytuł uzyskała w 2001 roku. Kształciła się w dziedzinie implantologii we Frankfurcie nad Menem, gdzie w 2013 roku uzyskała tytuł implantologa. Zakres jej działalności to leczenie chorób przyzębia, protetyka, zabiegi chirurgiczne... (implanty stomatologiczne Toruń)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Moje doświadczenie z tą kliniką zaczęło się od bólu zęba. trafiłam tam szukając w necie najbliższego gabinetu. Najpierw przyjęła mnie dr Szuta, która uporała się z moim bóle (swoją droga bardzo spokojny lekarz ) . Gabinet zajął się mną kompleksowo , najpierw otrzymałam plan co jest do zrobienia i konsekwentnie go realizowałam. Poźniej zajął się mną dr Falkowski i waśnie jestem po ostatnim etapie czyli koronkach na całe leczenie trwało ok. miesiąca ale czuje że wszytsko zostało zrobione ok. Czas wykonania koronek to były jakies 2 tygodnie cena za kazdą to 1000 zł plus 350 zł koszztowała odbudowa kazdego z zębów. Polecam obu lekarzy i całą klinikę.

ankag

Pan doktor wszczepiał mi w tamtym roku implanty w górną szczękę i robił na nich most. Zabieg przeprowadzony był bardzo sprawnie, w znieczuleniu więc był zupełnie bezbolesny. Dostałam do domu zimne kompresy, kartkę z zaleceniami po zabiegu i dobre słowo. Następnego dnia czułam lekki ból, ale wystarczył ibuprom, żeby się go pozbyć. Kształt i kolor moich nowych zębów dobrany jest idealnie. Efekt jest super. Dla mnie pan doktor jest prawdziwym fachowcem dzięki, któremu mogę normalnie się uśmiechać i mówić. Pozdrawiam i polecam.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (0)