Informacje o cenie zabiegu implanty zębowe

5.750 zł
średnia
6
pacjenci
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 3500 - 4.311 zł
2 Historie
Średnia cena 4312 - 7187€
0 Historie
Najwyższa cena 7188 - 8000€
2 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie

ile kosztowało by wstawienie 4 implantów obok siebie?jaki czas taki zabieg trwa i ile wizyt obejmuje?

Witam, Pytanie czy na pewno trzeba wszczepiać 4 implanty ? Czasami nie jest korzystne aby implanty były zbyt blisko siebie, ze względu na zanik kości między nimi. Samo wszczepienie jednego implantu trwa ok 15 min, natomiast cała procedura niezbędna do przygotowania i wykonania zabiegu jest długa. Cały zabieg to ok 1,5 h do 2 h. Dokładny czas trw ... czytaj więcej

2 odpowiedzi czytaj więcej
Implanty zygomatyczne Nelly · 26 maj 2020

Witam. Od kilku lat borykam się z utrata uzębienia. Początkowo zalozony miałam most na podbudowie metalowej, aczkolwiek z upływem czasu i zle wyleczonych pod nim zębów mostek kilkukrotnie się odkleił, a zęby z każdym kolejnym razem psuły i kruszyły się coraz bardziej. Zdecydowałam się na implanty, a dokładniej na metodę all on 4 w jednej z klinik. Niestety stan kosci nie pozwalał na szybką implantację, a czas całego leczenia miał wynosić około 9 miesięcy z przeszczepem kosci itd. Juz byłam w stanie się poddać zabiegowi aczkolwiek na ten okres miała mi zostać proteza tymczasowa i niestety po jej otrzymaniu i przymierzeniu nie wyobrażałam sobie prawie rok czasu funkcjonować w taki sposób, wiec nie dałam sobie usunąć pozostałych zębów i resztek tych na których noszę ten odklejony most, stchórzyłam i zaczęłam szukać dalej. Znalazłam inna klinikę, gdzie zaproponowano mi na podstawie zdjęcia tomografii usunięcie wszystkiego, założenia 4 miniimplantow i zamocowania na nich protezy tylko nie stałej lecz w formie lokatorkow po 3 miesiącach. Czas zdecydowanie krótszy na ucieczkę przed światem, bo po 3 miesiącach miałam otrzymać prace docelowa a na okres gojenia się implantów tymczasowa ale lepiej wykonana. Niestety do zabiegu nie doszło. W danej sytuacji akurat ten gabinet jest zamknięty, wiec czekam tak juz dosyć długo, gdyż wcześniej na wizytę czekałam prawie 7 miesięcy. Sytuacja wygląda tak, ze prawie nic już nie ma z mojego uzębienia, a za chwile to ten most nie będzie miał się już czego trzymać. Zaczęłam czytać o implantach zygomatycznych i jednofazowych. Mam 30 lat i jest to dla mnie ważne. Część pieniędzy mam na ten cel odłożonych, ale już sama nie wiem, co robić. Niby na 2 implantach zygomatycznych można zamocować proteze na stałe, a na okres gojenia dostaje się uzupełnienie tymczasowe stale, przy jednofazowych to raczej się nie zalapie, bo musza być dobre warunki kostne, a z tego co wiem to u mnie niezbyt takie istnieją. Jestem szczupla i do tego taka proteza jak mi wykonano w pierwszym gabinecie odstraszyła mnie od wszystkiego. Czy jest szansa, ze ktoś wykona mi taki zabieg w dobie pandemii? Może ktoś już coś takiego robił i jest w stanie polecić mi jakieś miejsce? Czy takie implanty zygomatyczne będą dla mnie dobre?

Dzień dobry, prosimy o przesłanie tomografii komputerowej, na tej podstawie nasz chirurg plastyk będzie w stanie zaproponować proces leczenia i podać wycenę. Oferujemy implanty Bicon oraz BCS. Pozdrawiamy :)

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam, Od kilku dni mam wielki kłopot z implantem. Zauważyłam (ból) że coś złego dzieje się z moim implantem. Mam obie szczęki (góra i dół) implanty. To co zobaczyłam w lustrze mnie przeraziło. Zobaczyłam dziurę a w niej .... implant. Co robić?

Witam, Zalecamy natychmiastowy kontakt ze stomatologiem w celu skonsultowania problemu oraz omówienia planu leczenia. Pozdrawiamy, Clinicforyou

1 odpowiedź czytaj więcej

Witam nie wiem gdzie dokładnie umieścić ten post ale chciał bym się doinformować mniej więcej co mógł bym zrobić z moimi zębami mam 23 lata ale moje zęby są straszne cała góra poszła się walić wręcz gnije i od dołu po lewej i prawej również jedynie przednie zęby od dołu jeszcze tak w miare się trzymają. na dole załączę zdjęcia proszę o jakieś rady i może do jakiego specjalisty bym musiał się zgłosić. Zależy mi na tym aby zrobić te zęby. Bardzo proszę o fachową pomoc

Dzień dobry! W celu ustalenia planu leczenia i podania wyceny konieczna byłaby tomografia komputerowa zębów- zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów (oferujemy zarówno leczenie kanałowe jak i implanty zębów).

2 odpowiedzi czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU IMPLANTY ZĘBOWE

Dyskomfort po założeniu korony
Witam Mam problem: mam założony implant górnej szóstki, samo wszczepienie malina super 4 miesiące nic,...
miki867555
Ostatni komentarz: 10 maj 2020 ·
1
Wymiana górnych zębów na implanty
Witam chciałbym uzyskać opinie o implantach, ale o wymianie calej góry a nie tylko jednego czy dwóch...
franus851931
Ostatni komentarz: 2 gru 2019 ·
0
Implanty firmy SGS - opinie
Szukam osoby która ma implant/implanty firmy SGS? Chodzi o opinie o tych właśnie implantach .Będę wdzięczna...
Cywil
Ostatni komentarz: 10 maj 2020 ·
1

Oferty na zabieg Implanty zębowe

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Implanty zębowe. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Implanty zębowe. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

W Dentica Bieleccy miałam robiony implant górnej szóstki, leczenie kanałowe jednego zęba i generalnie zabieg oczyszczania na zakończenie. Z efektów jestem bardzo zadowolona i bardzo szczęśliwa! Pan doktor i jego małżonka to naprawdę profesjonaliści, którzy lubią swoją pracę i znają się na niej. Jestem mile zaskoczona:) serdecznie polecam!

Cena 4.000 zł

gość 02.08.14, 19:00 cytuj zgłoś link Właśnie jestem w trakcie kompleksowego remontu mojej jamy ustnej szczeki i żuchwy , montaż 8 implantów u góry i 4 w żuchwie a później na wiosnę protetyka ,mam sporo wątpliwości ,ale w tego typu decyzji zawsze ma się wątpliwości nawet po podjęciu tejże decyzji wydania około 80 tyś zł. wątpliwości natury medycznej, wątpliwości , no ale jak się zdecydowało to trzeba kontynuować ,jak ktoś ciekawy jak mi poszło albo sam by się chciał podzielić swoimi doświadczeniami w remoncie stomatologicznym swojej jamy ustnej to niech pisze ,

Cena 70 zł

Byłem na zabiegu wszczepienia implantu i jestem zachwycony. Wizyta wiązała się u mnie z dużym stresem, wystarczy powiedzieć że zbierałem się do tego ponad 3 lata. Sama wizyta super, pełen profesjonalizm, zabieg zupełnie nie warty stresu, szybko łatwo, przyjemnie i bezboleśnie. Dzień po zero opuchlizny, zero bólu. Jak miałbym kiedykolwiek to powtórzyć to tylko tutaj :)

Cena 3.200 zł

Moje doświadczenie z tą kliniką zaczęło się od bólu zęba. trafiłam tam szukając w necie najbliższego gabinetu. Najpierw przyjęła mnie dr Szuta, która uporała się z moim bóle (swoją droga bardzo spokojny lekarz ) . Gabinet zajął się mną kompleksowo , najpierw otrzymałam plan co jest do zrobienia i konsekwentnie go realizowałam. Poźniej zajął się mną dr Falkowski i waśnie jestem po ostatnim etapie czyli koronkach na całe leczenie trwało ok. miesiąca ale czuje że wszytsko zostało zrobione ok. Czas wykonania koronek to były jakies 2 tygodnie cena za kazdą to 1000 zł plus 350 zł koszztowała odbudowa kazdego z zębów. Polecam obu lekarzy i całą klinikę.

Cena 2.750 zł

Doświadczony doktor

markosieradzki264649

Do kliniki trafilem z bóle zęba. Jak później się okazało trzeba było go usunąć. Zaczynając od początku do kliniki trafiłem po szybkim zapytaniu googla o chirurga stomatologicznego na mokotowie. Po telefonie do recepcji gdzie poinformowano mnie żebym przybył a oni juz się mną zajmą odrazu ruszyłem. Od wejścia bardzo sympatyczna pani w recepcji wskazała mi poczekalnie po ok. 10 min podszedł do mnie własnie dr Falkowski z informacją że przyjmie mnie jak najszybciej będzie mógł. Jak się potem dowiedziałem pacjenci bólowi są traktowani priorytetowo. Doktor uporał się z moim zębem (koszt wyrwania + znieczulenia to 240 zł) Następna wizyta była kontrolną po usunięciu zęba. Wtedy zdecydowałem się na implant w miejsce brakującego zęba. Zabieg zrobienia implantu przebieg tak szybko że prawie nic nie pamięta. Nie było żadnych komplikacji powikłań na 5+ ! Bardzo czysty i sterylny gabinet, profesjonale asystentki.

Cena 3.200 zł