Informacje o cenie zabiegu wybielanie zębów

831 zł
średnia
13
specjalistów
Podana cena jest orientacyjna - została wygenerowana na podstawie średniej cen udostępnionych przez użytkowników Estheticon.pl. Cena zależy od wielu czynników, takich jak prestiż czy lokalizacja kliniki, stopnia trudności zabiegu, defektu pacjenta, itd.
Najniższa cena 700 - 622 zł
2 Historie
Średnia cena 623 zł - 1.038 zł
2 Historie
Najwyższa cena 1.039 zł - 1.000 zł
2 Historie

Rozkład cen

Mapa cen

Poznaj ceny w każdym regionie
Najniższa cena 25% taniej niż zwykle
Średnia cena Średnia cena
Najwyższa cena 25% drożej niż zwykle
Zapytaj specjalisty

zapytania

Zobacz wszystkie
czarne zęby mirek3987486 · 18 gru 2014

witam, mam pytanie, ostatnio zauważyłam u chłopaka, że od wewnątrz ma czarne zęby a z przodu tylko kontur czarnych zębów, co jest tego przyczyną. Chodzi do stomatologa i nie rozumiem dlaczego nic z tym nie robi? Proszę o pomoc, jakieś wskazówki co należy zrobić, czy kupić jakąś specjalną pastę do zębów, czy jest to zaraźliwe? Proszę o odpowiedź.

S.TOM Gabinet Stomatologiczny

Witam, Pani chłopak, ma po porostu kamień i osad nazębny. Nie jest to zaraźliwe. Trzeba przyjść do stomatologa lub higienistki stomatologicznej i profesjonalnie wyczyścić zęby. pozdrawiam, Dr Anna Wesołowska

1 odpowiedź czytaj więcej

Wątki na forum

Wyświetl więcej

WSZYSTKIE WĄTKI O ZABIEGU WYBIELANIE ZĘBÓW

Oferty na zabieg Wybielanie zębów

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Wybielanie zębów. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Znajdź oferty

Gdzie?

Historie zawierające informacje o cenie

Na portalu estheticon.pl znajdziesz najlepszych specjalistów, wykonujących zabieg Wybielanie zębów. Przedstawiamy wybrane oferty, abyś miał/a z czego wybierać. Znajdź najlepszą ofertę!

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa sie pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na : wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia ( każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną ( sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześnie, a przede wszystkim zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy ( dr. Drozd- bezbolesna stomatologia zachowawcza( plomby, kompozyty założone tak, że nie widać ), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk- leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka_ nowa w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych) jest na bieżąco koordynowany przez dr Drozd. Wizyty każdorazowo są w dniu je poprzedzającym potwierdzane telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną ) Panią Recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużych komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach.

Cena 2.000 zł

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa się pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle, a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia (każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń. Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną (sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześniej, zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy (dr. Drozd - bezbolesna stomatologia zachowawcza (plomby, kompozyty założone tak, że nie widać), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk - leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka to nowa osoba w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych. Każda zaplanowana wizyta była potwierdzana telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną :) panią recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużym komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach. POLECAM!

Cena 1.000 zł

Super wybielanie

julciakonik

W zeszłym tygodniu zgodnie z postanowieniem noworocznym wybieliłam sobie zęby. Zbierałam się do tego bardzo długo ale po uprzedniej rozmowie konsultacyjnej z Dr Anną Wesołowską, którą wytłumaczyła mi na czym to polega oraz jakiego efektu mogę się spodziewać. Rezultat jest jeszcze lepszy ! moje zęby są bielsze aż chcę mi się uśmiechać. Zabieg trwał ok. 1,5 godziny najdłuższe było przygotowanie się do całej "operacji" trochę to było męczące ale wiem że zabezpieczanie dziąseł przed wybielaniem jest ważne. Samo wybielanie polegało na świeceniu lamą na moje zęby. Po wizycie odczuwałam lekki ból takie nagły jak by prąd w zębie. Cena nie jest najniższa ale czuje że to były dobrze wydane pieniądze.

Cena 1.500 zł

Wybielałam zeby w Bialymstoku tydzien temu. Mam infekcje śluzówki pod językiem, nic nie pomaga, sorcoseryl, antybiotyk, żadne płukania! Proszę o poradę, bardzo boli i piecze przy jedzeniu. Dziękuje.

Cena 1.500 zł

Lekarz ignoruje wyraźne  sygnały, że wybielanie powoduje ból i kpi z pacjenta! Brak zainteresowania, pacjent zostaje sam w gabinecie w trakcie zabiegu, brak wyjaśnienia jak zabieg będzie wyglądał. Nie polecam i ostrzegam przed zabiegami wybielania w tym miejscu bo można sobie zrobić krzywdę!

Cena 270 zł