GoldenClinic

Brak opinii
Katowice
Golden Clinic to ekskluzywny gabinet medycyny estetycznej i kosmetologii, w dzielnicy Brynów, w Katowicach. Zapewniamy holistyczną opiekę lekarza medycyny estetycznej, flebologa, kosmetologów, fizjoterapeutów, dietetyka, linergistki, stylistki rzęs, stylistki paznokci. Regularnie szkolona kadra obsługuje w pięknych wnętrzach, korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań aparaturowych. Zabiegi z medycyny estetycznej wykonujemy wyłącznie preparatami... (zęby wybielanie Katowice)

Dr Izabela Lenartowicz

(28) 100 % poleca
Katowice
Gabinet online: wideokonsultacje
Cena od: 700 zł do 900 zł
Jestem Certyfikowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej. Ukończyłam Śląską Akademię Medyczną w Katowicach oraz Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Od kilkunastu lat prowadzę w Katowicach własną Klinikę Medycyny Estetycznej Lenartowicz Clinic. Dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, stale poszerzam zakres wykonywanych zabiegów dbając o najwyższą jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Uczestniczę na... (zęby wybielanie Katowice)

Body Care Clinic Klinika Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(25) 100 % poleca
Katowice
Body Care Clinic to wyjątkowe miejsce powstałe z pasji do piękna. Stworzone z myślą o wszystkich, którzy oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych oraz cenią sobie profesjonalizm, komfort i obsługę na najwyższym poziomie. Klinika to wyjątkowe miejsce nie tylko ze względu na elegancki wystrój i kameralną aranżację wnętrz, ale przede wszystkim dzięki współpracującemu zespołowi najlepszych specjalistów w zakresie Medycyny Estetycznej, Dermatologii... (zęby wybielanie Katowice)

EUROMEDIC - Chirurgia Naczyniowa Kliniki Specjalistyczne

(3) 100 % poleca
Katowice
Profil klinikiOd października 2009 roku - dr Ludyga oraz specjaliści chirurgii naczyniowej Kliniki Euromedic przeprowadzają unikatowe w skali światowej  operacje endowaskularne zwężonych żył szyjnych lub żyły nieparzystej  ( CCSVI), dotyczące m.in.  pacjentów ze STWARDNIENIEM ROZSIANYM -SCLEROSIS MULTIPLEX.    Kwalifikacja do zabiegów oraz operacje przeprowadzane są w Katowicach. Wszelkie informacje oraz ustalanie terminów badań, zabiegów... (zęby wybielanie Katowice)

Wyróżnione historie

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa sie pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na : wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia ( każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną ( sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześnie, a przede wszystkim zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy ( dr. Drozd- bezbolesna stomatologia zachowawcza( plomby, kompozyty założone tak, że nie widać ), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk- leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka_ nowa w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych) jest na bieżąco koordynowany przez dr Drozd. Wizyty każdorazowo są w dniu je poprzedzającym potwierdzane telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną ) Panią Recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużych komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach.

Lekarz ignoruje wyraźne  sygnały, że wybielanie powoduje ból i kpi z pacjenta! Brak zainteresowania, pacjent zostaje sam w gabinecie w trakcie zabiegu, brak wyjaśnienia jak zabieg będzie wyglądał. Nie polecam i ostrzegam przed zabiegami wybielania w tym miejscu bo można sobie zrobić krzywdę!

Wyświetl jedynie specjalistów, którzy oferują darmowe wideokonsultacje
Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (3)