Masz jakieś nowiny? Opowiedz nam, co u Ciebie słychać

0 komentarzy

Wybielanie i implanty - polecam

Pacjent: Anonymous50395

Leczenie warto

Zgłoszone przez Anonymous50395. {PROCENT} pacjentów uznało, że warto.

27 wrz 2012 · Zaktualizowano: 6 kwi 2022

Pani dr Aleksandra Drozd to bardzo dobry dentysta jeżeli chodzi o jakość i cenę. W zasadzie możesz tam zrobić wszystko co potrzebujesz od protetyki, przez estetykę do implantów włącznie. Ja robiłam wybielanie i dwa implanty. Polecam - świetny, nowoczesny, stylowy gabinet, bardzo miła i profesjnalna obsługa. Aga Katowice

0

Komentarzy (0)

Zainteresowała Cię ta historia? Podziel się z nami Twoją relacją!

Reklama

Podobne historie

Labioplastyka - nowa Ja

Nieco ponad miesiąc temu przeszłam zabieg labioplastyki, który przeprowadził dr Dawid Serafin. Jestem przeszczęśliwa! Efekty są lepsze, niż oczekiwałam. Długo rozważałam podejście do zabiegu, czasem zastanawiałam się, czy będzie warto, bo efekt...

Czytaj więcej

Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.

Medycyny estetycznej