Po pierwszej wizycie - bardzo pozytywne wrażenie! Nowy Gabinet Pani doktor Drozd na Armii Krajowej to może nie jest centrum miasta, ale ceny usług mogą być przez to znacznie atrakcyjniejsze niż gdzie indziej. Schludnie, miło, profesjonalnie - szczerze polecam.

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa się pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle, a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia (każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń. Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną (sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześniej, zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy (dr. Drozd - bezbolesna stomatologia zachowawcza (plomby, kompozyty założone tak, że nie widać), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk - leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka to nowa osoba w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych. Każda zaplanowana wizyta była potwierdzana telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną :) panią recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużym komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach. POLECAM!

Super wybielanie
julciakonik

W zeszłym tygodniu zgodnie z postanowieniem noworocznym wybieliłam sobie zęby. Zbierałam się do tego bardzo długo ale po uprzedniej rozmowie konsultacyjnej z Dr Anną Wesołowską, którą wytłumaczyła mi na czym to polega oraz jakiego efektu mogę się spodziewać. Rezultat jest jeszcze lepszy ! moje zęby są bielsze aż chcę mi się uśmiechać. Zabieg trwał ok. 1,5 godziny najdłuższe było przygotowanie się do całej "operacji" trochę to było męczące ale wiem że zabezpieczanie dziąseł przed wybielaniem jest ważne. Samo wybielanie polegało na świeceniu lamą na moje zęby. Po wizycie odczuwałam lekki ból takie nagły jak by prąd w zębie. Cena nie jest najniższa ale czuje że to były dobrze wydane pieniądze.

Pani dr Aleksandra Drozd to bardzo dobry dentysta jeżeli chodzi o jakość i cenę. W zasadzie możesz tam zrobić wszystko co potrzebujesz od protetyki, przez estetykę do implantów włącznie. Ja robiłam wybielanie i dwa implanty. Polecam - świetny, nowoczesny, stylowy gabinet, bardzo miła i profesjnalna obsługa. Aga Katowice

eve84

W gabinecie Dentica Bieleccy u Pani dr Magdaleny Bieleckiej miałam wybielane zęby lampą Beyond. Efekt zabiegu przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!!!!! Jestem pacjentką Pani doktor od 2 lat i szczerze polecam za świetne podejście do pacjenta i ogromną wiedzę i skrupulatność.

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa sie pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na : wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia ( każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną ( sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześnie, a przede wszystkim zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy ( dr. Drozd- bezbolesna stomatologia zachowawcza( plomby, kompozyty założone tak, że nie widać ), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk- leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka_ nowa w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych) jest na bieżąco koordynowany przez dr Drozd. Wizyty każdorazowo są w dniu je poprzedzającym potwierdzane telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną ) Panią Recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużych komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach.

nie_chce310967

Wybielałam zeby w Bialymstoku tydzien temu. Mam infekcje śluzówki pod językiem, nic nie pomaga, sorcoseryl, antybiotyk, żadne płukania! Proszę o poradę, bardzo boli i piecze przy jedzeniu. Dziękuje.

ajankowska90622062

Lekarz ignoruje wyraźne  sygnały, że wybielanie powoduje ból i kpi z pacjenta! Brak zainteresowania, pacjent zostaje sam w gabinecie w trakcie zabiegu, brak wyjaśnienia jak zabieg będzie wyglądał. Nie polecam i ostrzegam przed zabiegami wybielania w tym miejscu bo można sobie zrobić krzywdę!