Wszystkie informacje zawarte na tej stronie pochodzą od autentycznych użytkowników portalu, nie od lekarzy czy specjalistów.

bardzo dobry stomatolog Katowice

Po zabiegu Warto
Anonymous50395
Utworzono: 10 paź 2012

Postanowiłam zbadać czy dobry stomatolog w Katowicach za jakiego uważa sie pani doktor Aleksandra Drozd to opinie wiarygodne. No i wyszło całkiem nieźle a nawet pozytywnie bardzo. Praktyka zapewnia kompleksową usługę stomatologiczną polegająca na : wykonaniu konsultacji wraz z planem leczenia ( każdorazowo indywidualnym, dostosowanym do potrzeb, a przede wszystkim oczekiwań pacjenta) wraz z kosztorysem. Ustalone ceny nie zmieniają się, nie ma żadnych dodatkowych zaskoczeń Zazwyczaj kolejnym etapem jest zabieg higienizacyjny przeprowadzany przez wysoko wykwalifikowana i b kompetentną ( sympatyczną , delikatną) higienistkę. Potem leczenie przebiega w/g omówionego wcześnie, a przede wszystkim zaakceptowanego przez Pacjenta planu. Wysoko wyszkolony zespół lekarzy ( dr. Drozd- bezbolesna stomatologia zachowawcza( plomby, kompozyty założone tak, że nie widać ), protetyka, periodontologia,, Dr. Włodarczyk- leczenie kanałowe pod mikroskopem, również w mega komforcie i bezbolesne, Dr Zapatka_ nowa w zespole, ale tak jak reszta lecząca bezboleśnie i super profesjonalnie, specjalizująca się w odbudowach kompozytowych) jest na bieżąco koordynowany przez dr Drozd. Wizyty każdorazowo są w dniu je poprzedzającym potwierdzane telefonicznie przez bardzo miłą i kompetentną (zorientowaną ) Panią Recepcjonistkę. Po zakończeniu leczenia ponowny instruktaż jak prawidłowo i skutecznie dbać o zęby, w tym te porcelanowe ;-)). w razie potrzeby dostępny tez ortodonta. Wszystko przebiega sprawnie, bez zakłóceń, w dużych komforcie i czyściutkich, luksusowych, klimatyzowanych, nowoczesnych wnętrzach.

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Czy na pewno chcesz usunąć to zdjęcie?

Aktualizuj historię
Aktualizuj historię
Zainteresowała Cię ta historia?
Opowiedz nam o Twoich doświadczeniach z chirurgią plastyczną
Zacznij teraz
Zobacz wszystkie

Więcej opinii

Treści publikowane na Estheticon.pl w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji pacjenta z lekarzem. Estheticon.pl nie ponosi odpowiedzialności za produkty ani usługi oferowane przez specjalistów.