Klinika Wiatroszak - ESTmedica

(6) 100% poleca
Wrocław
Cena od: 700 zł do 2.200 zł
Wrocławska Klinika Wiatroszak – Estmedica we Wrocławiu od początku działalności stawia na nowoczesne, w pełni profesjonalne i uczciwe podejście do pacjenta i jego problemów. Świadczy usługi w zakresie medycyny estetycznej, kosmetologii, chirurgii plastycznej i stomatologii.Wśród oferowanych przez klinikę Estmedica operacji plastycznych znajdują się zabiegi w obrębie twarzy, takie jak korekcja nosa i uszu, plastyka powiek oraz ogólny lifting... (modelowanie ust Legnica)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Zdecydowanie polecam powiększenie ust w DERMA MED w Krakowie. Zabieg przeszedł pomyślnie i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu. Żadnych powikłań, wszystko zgodnie z planem. Usta są teraz wypukłe i bardzo kobiece. Personel bardzo zainteresowany pacjentem i widać, że lekarz medycyny estetycznej to profesjonalista :)

Będę szczera, jak usta to tylko u doktor Kupczyńskiej. To jedyna doktor która robi je naprawdę doskonale. Przynajmniej ja jestem zachwycona. No dobra moje koleżanki również. Mam różne doświadczenia. Bywałam również u bardzo dobrych lekarzy i byłam zadowolona. Ale u doktor Diany jest jak dla mnie idealnie. Teraz zamierzam wpaść na botoks :)