Lek. Adam Gryc

Brak rekomendacji
Bolesławiec
Cena od: 700 zł
Lek. Adam Gryc to specjalista chirurg i lekarz medycyny estetycznej. W portfolio zabiegów znajduje się między innymi redukcja tkanki tłuszczowej oraz inne czynności, które wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu. Do dyspozycji lekarza jest między innymi laser pracujący w technologii frakcyjnej CO2 oraz diodowej, model Metrum Cryoflex SALSA120. Lek. Adam Patryk Gryc jest do dyspozycji pacjentów w swoim prywatnym gabinecie „Beauty-Shape”... (powiększanie ust Bolesławiec)

dr Aleksandra Zamaro

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 850 zł
Lek. med. Aleksandra Zamaro jest specjalistką z dziedziny medycyny estetycznej, anestezjologii i intensywnej terapii. Jest pracownikiem naukowym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz wykładowcą. Autorka wielu publikacji naukowych oraz prelegentka podczas konferencji i sympozjów. Obecnie, w ramach pracy doktorskiej, prowadzi badania naukowe przy współpracy z Instytutem Badań Farmakologicznych Mario Negri we Włoszech. Lek. med. Aleksandra... (wypełnienie ust Bolesławiec)

Klinika La Perla

(20) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 1.200 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie.Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest... (powiększanie ust Bolesławiec)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Dr Kupczyńska jest sympatyczna i konkretna. Tworzy naturalne, kształtne usta i potrafi zrobić coś z niczego jak w moim przypadku. Efekt jest tak fajny, że nie razi sztucznością i nie słyszy się komentarzy o "zrobionych ustach". Osobom, którym marzą się "pontony" radzę wybrać innego lekarza, ponieważ Pani doktor nie oszpeca. Na pewno wybiorę się jeszcze na inne zabiegi poprawiające naturę.

Będę szczera, jak usta to tylko u doktor Kupczyńskiej. To jedyna doktor która robi je naprawdę doskonale. Przynajmniej ja jestem zachwycona. No dobra moje koleżanki również. Mam różne doświadczenia. Bywałam również u bardzo dobrych lekarzy i byłam zadowolona. Ale u doktor Diany jest jak dla mnie idealnie. Teraz zamierzam wpaść na botoks :)