Lek. Adam Gryc

Brak rekomendacji
Bolesławiec
Cena od: 150 zł
Lek. Adam Gryc to specjalista chirurg i lekarz medycyny estetycznej. W portfolio zabiegów znajduje się między innymi redukcja tkanki tłuszczowej oraz inne czynności, które wykonywane są przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu. Do dyspozycji lekarza jest między innymi laser pracujący w technologii frakcyjnej CO2 oraz diodowej, model Metrum Cryoflex SALSA120. Lek. Adam Patryk Gryc jest do dyspozycji pacjentów w swoim prywatnym gabinecie „Beauty-Shape”... (peeling Bolesławiec)

dr Aleksandra Zamaro

Brak rekomendacji
Warszawa
Cena od: 150 zł
Lek. med. Aleksandra Zamaro jest specjalistką z dziedziny medycyny estetycznej, anestezjologii i intensywnej terapii. Jest pracownikiem naukowym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz wykładowcą. Autorka wielu publikacji naukowych oraz prelegentka podczas konferencji i sympozjów. Obecnie, w ramach pracy doktorskiej, prowadzi badania naukowe przy współpracy z Instytutem Badań Farmakologicznych Mario Negri we Włoszech. Lek. med. Aleksandra... (peeling medyczny Bolesławiec)

Klinika La Perla

(20) 100% poleca
Warszawa
Cena od: 200 zł do 800 zł
La Perla (Perła) to sieć klinik medycyny estetycznej, jak również ginekologii estetycznej i chirurgii plastycznej. Posiada aż 10 placówek w Polsce, m.in. pięć siedzib w Warszawie, a do tego w Krakowie, Bolesławcu, Józefowie, Sosnówce i Rzeszowie.Klinika La Perla oferuje zabiegi zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Mają one na celu odmłodzenie oraz poprawę ich wyglądu w taki sposób, aby każdy pacjent uzyskał wymarzony cel, jakim jest... (peeling Bolesławiec)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Przemiła i fachowa obsługa, dr Lilya wszystko mi wyjasniła, pomogła przy pieczącej skórze dzielnie mnie wachlując, efekty zabiegu super, polecam!!!!

Mam tłustą cerę i trądzik. Żadne kosmetyki mi nie pomagały. Zdecydowałam się na skorzystanie z zabiegu peelingu lekarskiego. Teraz kondycja mojej skóry znacznie się poprawiła. Zmniejszyła się intensywność trądziku, a blizny, które po nim miałam praktycznie zniknęły.