dr Renata Florek-Szymańska

Brak opinii
Lublin
Lek. med. Renata Florek-Szymańska jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jest także pracownikiem Gabinetu Medycyny Estetycznej Laura, znajdującego się w Lublinie. Specjalistka należy do Lubelskiej Izby Lekarskiej. Lek. med. Renata Florek-Szymańska specjalizuje się w wykonywaniu... (modelowanie nosa kwasem hialuronowym Lublin)

lek. med. Wiktor Wezgraj

(4) 100 % poleca
Lublin
Lek. med. Wiktor Wezgraj jest specjalistą medycyny estetycznej i neurologii. Przynależy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA), Polskiego Towarzystwa Neurologicznego (PTN) oraz European Federation of Neurological Societies (EFNS, Europejskiej Federacji Towarzystw neurologicznych). Swoich pacjentów przyjmuje w New Estetic w Lublinie. Lek. med. Wiktor Wezgraj proponuje swoim pacjentom szeroki wachlarz zabiegów medycyny... (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowoym Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100 % poleca
Lublin
Cena od: 1.000 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowoym Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak opinii
Lublin
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (modelowanie nosa kwasem hialuronowym Lublin)

dr n. med. Alicja Babik

Brak opinii
Lublin
Cena od: 800 zł
Lek. med. Alicja Babik jest lekarzem rodzinnym, pediatrą oraz specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Lekarka prowadzi własny gabinet w Lublinie, gdzie oferuje pacjentom wiele możliwości w zakresie poprawy ich wyglądu i samopoczucia. Personel zatrudniony w gabinecie dba o to, aby poziom świadczonych usług był wysoki, a zabiegi przeprowadzano w bezpieczny sposób. W placówce panuje kameralna atmosfera, co jest jedną z wielu zalet tego... (korekta kształtu nosa kwasem hialuronowoym Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

kiki487535

Witam, miałam 3 mce temu wypełniany nos (czubek) kwasem hialuronowym, obecnie mam ciagle parcie w nosie i okolicach zatok przynosowych . Boli mnie czasami lewa strona polika tuż przy nosie, mam tam tkliwą skórę. Boli mnie chrząstka na czubku przy mocniejszym ściśnięciu. Mam też często zimny nos. Nawet jak jest ciepło. Mam takie odzvzucie jakbym miała zapchany nos. Poza tym mam uczucie odrętwienia górnych zębów. Potem to mija Bolą mnie też oczodoły i ostatnio często głowa. CZy to może być ziarniniakowe zapalenie tkanek . Czy mam się obawiać . Czy takie objawy powinny mieć miejsce po upływie takiego okresu. Może jestem uczulona na podany kwas. Przyznam że od początku po zabiegu miałam z tym nosem takie objawy ale później ustępowały do miesiąca czasu miałam plamkę czerwona w miejscu podania . Nos zewnętrznie wyglada dobrze . Proszę o poradę, jakie badania powinnam zrobić , do kogo sie zwrócić , od czego zacząć ? Kto może mi pomóc?