Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego

(5) 100% poleca
Lublin
PRZYJAŹNIE – BEZPIECZNIE – PROFESJONALNIE jest dewizą naszej firmy od początku jej istnienia Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr. Macieja Kuczyńskiego powstał w 2004 r. w Nałęczowie. Obecnie zabiegi medyczne wykonujemy w Lublinie i Rzeszowie Rzeszów – to doskonale położony gabinet konsultacyjny i ambulatorium, umożliwiające nam kontakt z pacjentami i wykonywanie zabiegów ambulatoryjnych. Lublin – to oprócz gabinetów i ambulatorium, także pełnowymiarowy... (liposukcja nieinwazyjna Lublin)

dr n.med. Ewa Dybiec - MED-EST

Brak rekomendacji
Lublin
W centrum Medycyny Estetycznej MEDEST pracują lekarze medycyny estetycznej Dr n. med. Magdalena Kotarska i Dr n. med. Ewa Dybiec. W związku z rozpoczęciem działalności Centrum Medycyny Estetycznej MEDEST do końca września obowiązuje promocja w postaci 5% zniżki na WSZYSTKIE zabiegi. Dr Magdalena Kotarska ukończyła Akademię Medyczną w Lublinie w 2000 roku. Pracuje jako asystent w Zakładzie Patomorfologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego... (odsysanie tłuszczu bez skalpela Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(2) 100% poleca
Lublin
Cena od: 200 zł do 450 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne.Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (liposukcja nieinwazyjna Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100% poleca
Lublin
Cena od: 300 zł do 1.500 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała. Jednym... (odsysanie tłuszczu bez skalpela Lublin)

dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz ESTETICA

Brak rekomendacji
Lublin
Cena od: 1.000 zł do 1.200 zł
Dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz jest chirurgiem ogólnym oraz specjalistą z zakresu medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim małoinwazyjnymi kuracjami odmładzającymi na twarz i nieinwazyjnymi zabiegami modelowania sylwetki. Pracuje we własnym Gabinecie Medycyny Estetycznej ESTETICA w Lublinie.Znakomita ekspertka w zakresie małoinwazyjnych zabiegów przeciwstarzeniowych na twarz. W swojej pracy stosuje mezoterapię igłową oraz... (alternatywa dla liposukcji Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Problem - Bardzo widoczny cellulit na udach, łydkach, pośladkach Oczekiwania? - chcę aby zniknął

Chcę zapytać o cenę zabiegu na okolice tricepsa, o wolne terminy od 09.03 -28.03, szukam dobrego lekarza który taki zabieg mógłby mi wykonać . Chcę zapytać o skuteczność zabiegu i jego efekty , po jakim czasie są widoczne . Ewentualnie inne sugestie zabiegów na pozbycie się tłuszczu z tej okolicy ciała.