dr Renata Florek-Szymańska

Brak opinii
Lublin
Cena od 80 zł do 100 zł
Lek. med. Renata Florek-Szymańska jest specjalistą z zakresu chirurgii ogólnej i naczyniowej. Pracuje jako starszy asystent na Oddziale Chirurgii Naczyń w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym imienia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie. Jest także pracownikiem Gabinetu Medycyny Estetycznej Laura, znajdującego się w Lublinie. Specjalistka należy do Lubelskiej Izby Lekarskiej. Lek. med. Renata Florek-Szymańska specjalizuje się w wykonywaniu... (soft lifting Lublin)

lek. med. Michał Tarkiewicz

(3) 100 % poleca
Lublin
Cena od 1.000 zł do 10.000 zł
Lek. med. Michał Tarkiewicz jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej.  Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Prowadzi prywatny gabinet medycyny estetycznej w Lublinie i od niedawna praktykuje także w Warszawie.  Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. W swojej praktyce wykorzystuje wiele skutecznych urządzeń medycznych, pozwalających na poprawę wyglądu twarzy jak i całego ciała... (soft lifting Lublin)

ESTETICENTER - Medycyna Estetyczna Laseroterapia

(2) 100 % poleca
Lublin
Cena od 900 zł do 1.500 zł
ESTETICENTER jest kliniką medycyny estetycznej oraz laseroterapii znajdującą się w Lublinie. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających oraz korygowaniu niedoskonałości skóry za pomocą lasera. W jej ofercie znajdziecie także zaawansowane pielęgnacyjne zabiegi kosmetologiczne. Gabinet medycyny estetycznej i laseroterapii ESTETICENTER to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zadbać o piękny, młody wygląd. Wykwalifikowana... (niechirurgiczny lifting Lublin)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

sylwiasano

Polecam ten zabieg, dzięki niemu pozbyłam się mojego największego kompleksu - podwójnego podbródka. Sam zabieg jest bezbolesny, skóra jest pobudzana do produkcji kolagenu i już po 2 zabiegach widać kolosalną różnicę. To chyba jeden z najnowocześniejszych maszyn do tego typu zabiegów. W klinice, w której wykonywałam zabieg (Clinica Cosmetologica) mogłam skorzystać z darmowych konsultacji. To duże udogodnienie. Klinika znajduje się w Gdańsku 

renia719451

Ja wykonałam swój zabieg po urodzeniu dziecka. Brzuch wrócił do stanu sprzed zajścia w ciążę i do tej pory uśmiech nie schodzi z mojej twarzy. Całe urządzenie działa w taki sposób, że pobudza organizm do produkcji kolagenu, który wpływa na elastyczność skóry :) zabieg wykonałam w Clinica Cosmetologica - polecam z całego serca tę klinikę

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (2)