dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 300 zł do 500 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (laserowe usuwanie blizn potrądzikowych Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam.Mam ponad 20 letnią bliznę po przeszczepie skóry.wygląda to jak wszyta łata dł ok 7 cm a szer ok 5 cm był to przeszczep pobrany z pachwiny. paskudna jest ta oblamówka wokół wszytej skóry.Trochę poczytałam o tym i pasuje to do blizny rozstępowej,ale zapewne sie mylę.Coś z tym muszę zrobić. poproszę o pomoc, podpowiedz. Blizna jest na przedramieniu poniżej łokcia na zewnętrznej stronie ręki . Liczę na zmniejszenie tej oblamówki, bo wiem że całkiem się tego nie usunie. proszę o szybki kontakt. Dziękuje i pozdrawiam

Witam. Korzystam z usług Kliniki Ars Estetica w Warszawie i obecnie jestem podczas terapii laserowego leczenia trądziku. Jak do tej pory miałam 4 zabiegi na twarz i wyglądam zdecydowanie lepiej. Tak naprawdę dopiero w tej Klinice uświadomiono mi że ostatnią deską ratunku nie jest obciążające organizm leczenie farmakologiczne. Planuje niebawem ciąże i nie chciałam poddawać się leczeniu, które bezwzględnie wymagałoby stosowania antykoncepcji (gdzie indziej proponowano mi izotretynoine plus antykoncepcja). Polecam, bo pracują tam ludzie kompetentni i godni zaufania.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)