dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 1.500 zł do 2.000 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (leczenie nadpotliwości Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

anna730165

Zabieg chciałabym wykonać jak najszybciej bo wyjeżdżam na długo za granicę.Jakie badania analityczne czy mikrobiologiczne należy wykonać przed konsultacją lub zabiegiem?Przypominienia nie trzeba wysyłać-bo ja jestem gotowa na zabieg-juuuż-teraz-ja już nie mam czasu.Anna

Chciałam serdecznie podziękować dr Batijewskiemu i polecić wszystkim zainteresowanym Kriocentrum w Otwocku. Przeszłam zabieg laserowego usuwania gruczołów potowych pod pachami (leczenie nadpotliwości). Zabieg całkowicie bezbolesny, a efekt doskonały! Pocenie zmniejszyło się o przynajmniej 85%, a lekkie siniaki zniknęły po kilku dniach. Polecam zwłaszcza tym, którzy tak jak ja kiedyś walczyli z tą dolegliwością! Warto dodać, iż Kriocentrum jest kliniką, która oferują ten zabieg w najniższej cenie(wg mojego rozpoznania). Jedyny koszt to opłata za zabieg, natomiast kosultacja, wizyta po zabiegu oraz ubranko uciskowe (trzeba je nosić ok 4-5 dni, wygląda jak czarne bolerko) są darmowe. Dodatkowo Kriocentrum cechuje profesjonaly i miły personel! Jeszcze raz serdecznie polecam!!!