dr Małgorzata Kossut

(22) 100 % poleca
Błonie
Cena od 150 zł
Lek. med. Małgorzata Kossut jest internistą oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging (PTMEiAA). Pracuje we własnych gabinetach medycyny estetycznej w Błoniu oraz w Warszawie, które sygnuje swoim nazwiskiem i prowadzi wspólnie z lek. Adamem Kossutem, również członkiem PTMEiAA. Ceniona ekspertka w zakresie małoinwazyjnych... (usuwanie znamion laserem Błonie)

Specjaliści w pobliżu Błonie

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Jeśli ktoś ma wątpliwości to radzę się ich pozbyć. W połowie lutego byłem u Doktora Rybaka na usunięciu 2 pieprzyków metodą laserową, sam zabieg praktycznie nie bolesny jedyne co czuć to delikatne szczypanie i zapach przypalonych włosów. Po zabiegu jak doktor mówił mogą pojawić się strupki itp lecz po 2 tyg. powinny zniknąć tak też było, akurat u mnie po 1,5. Sama blizna była widoczna jeszcze z 1,5 miesiąca z tym że trzeba było się mocno przyjrzeć jej by ja zobaczyć. Najważniejsze że teraz nie ma żadnego śladu i co najważniejsze nie ma pieprzyków! Zdecydowanie polecam Pana Wojtka:) Panie w recepcji również na duży plus Pozdrawiam Tomek

norman

Witam chciałbym podziękować osobie o wielkim sercu. Dr. Andrzej Kępa, jest wspaniałym człowiekiem.Wykazał się dla mnie, wielką wyrozumiałością.. Nie jest typowym lekarzem któremu zależy tylko na korzyściach materialnych.. To świadczy o tym jakim jest dobrym człowiekiem.Pomógł mi gdy w moim życiu nastąpił element zawahania z powodu różnych zmian na nosie..Na pewno nigdy mu tego nie zapomnę. Panie Andrzeju dziękuje , jeszcze raz za wszystko. Polecam każdemu, jego klinikę w Świdnicy.Nie jest to żadna reklama.. Pozdrawiam serdecznie Piotr.

Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (1)