Dermedica s.c.

Brak rekomendacji
Gdańsk
Cena od: 400 zł
Dermedica to Centrum Dermatologii, Medycyny Estetycznej i Chirurgii Skóry, które oferuje pacjentom z Gdańska, Gdyni i okolic szeroki wachlarz badań diagnostycznych oraz zabiegów, mających na celu poprawę ich wyglądu. Pracujący tutaj specjaliści zapewniają kompleksowe rozwiązania problemów, łączące wiele dziedzin wiedzy. Dermedica stawia sobie za cel wykorzystanie nowoczesnych metod, aby osiągnąć jak najbardziej satysfakcjonujące rezultaty.Centrum... (likwidowanie rozstępów Gdańsk)

dr n. med. Marta Malek

Brak rekomendacji
Gdańsk
Dr n. med. Marta Malek jest dermatologiem i wenerologiem. Specjalizuje się także w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, głównie małoinwazyjnych terapiach przeciwstarzeniowych. Członkini Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD). Pracuje w klinice Clinica Dermatologica w Gdańsku.Ceniona ekspertka nie tylko w diagnozowaniu i leczeniu chorób skóry, ale także w małoinwazyjnych zabiegach upiększających. Stosuje laseroterapię w terapii odmładzającej... (likwidowanie rozstępów Gdańsk)

Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna

(5) 100% poleca
Gdańsk
Cena od: 200 zł
 Prof. Dobosz i Partnerzy - Klinika Medyczna, znana też jako Klinika Dobosz, to rodzinna placówka działająca w Gdańsku od 2001 roku. Zespół specjalistów różnych dziedzin medycyny oferuje wysokospecjalistyczną opiekę medyczną także w zakresie medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna jest jedną z najprężniej rozwijających się działalności Kliniki Dobosz. Lekarze pracujący w placówce wykonują szeroki zakres zabiegów estetycznych twarzy i ciała... (leczenie rozstępów Gdańsk)

Epi-Centrum

Brak rekomendacji
Gdańsk
EPI-CENTRUM Laser Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej znajdująca się w Gdańsku. Placówka specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach odmładzających na twarz oraz terapiach modelowania sylwetki. W jej ofercie znajdziecie też makijaż permanentny. EPI-CENTRUM Laser Clinic jest miejscem stworzonym dla osób, które chcą poddać się małoinwazyjnym zabiegom odmładzającym. Wykwalifikowani lekarze stosują nowoczesne metody przeciwstarzeniowe... (likwidowanie rozstępów Gdańsk)

Ryszard Zając Art Vein- Chirurgia Naczyniowa

(10) 100% poleca
Gdańsk
lek. med Ryszard Zając- chirurg naczyniowy, flebolog Gdańszczanin. Urodził się w 1964 roku. Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1990. Drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, w roku 2003 zaś drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.   Dotychczasowa praca: W latach 1990-1999 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Gdańsku.W roku 2000... (leczenie rozstępów Gdańsk)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

Witam ! Mam problem tego typu, mam rozstępy na łydkach ( małe ale jest mnóstwo, są stare ) podejmowałam już leczenie dwoma typami laserów ale niestety bez skutku. Jest to dla mnie okropna zmora dlatego tez jestem zdecydowana na coś drastyczniejszego, chce się tego pozbyć raz na zawsze ! Szukam lekarza , który podjałby się wycięcia chirurgicznego określonej części skory z rozstępami , a może jest tu ktoś kto miał podobny zabieg . Biorę pod uwagę nawet przeszczep skory byle by się tego pozbyć !