dr Joanna & dr Maciej Broccy - MEDICAL MARGARET SPA

(14) 100% poleca
Znaleźliśmy 4 specjalistów w Świętokrzyskie
Cena od: 400 zł
Zapraszamy do rodzinnej Kliniki Medical Margaret Spa z ponad 17 letnim doświadczeniem i tradycją. Jesteśmy pierwszym medycznym Spa w centralnej Polsce, którym kierują: - dr Maciej Brocki, który od 2007 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz plastyką powiek. Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończył Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i Anty-Aging broniąc pracę podyplomową na temat: "Ocena i... (laserowe usuwanie znamion Kielce)

dr Dorota Tyrka CENTRUM MEDYCZNE

(4) 100% poleca
Kielce
Dr Dorota Tyrka to specjalista dermatolog z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w wykonywanym zawodzie. Lekarka zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci, a także pomaga pacjentom w dobraniu odpowiednich dla nich metod pielęgnacji. Dr Doroba Tyrka prowadzi własne Centrum Medyczne w Kielcach, gdzie od lat pomaga pacjentom w rozwiązywaniu ich problemów natury dermatologicznej.Specjalizacją dr Doroty Tyrka jest... (usuwanie znamion laserem Kielce)

Dr n. med. Katarzyna Krekora - Wollny

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 130 zł do 380 zł
Dr n. med. Katarzyna Krekora-Wollny to niekwestionowany ekspert w zakresie medycyny estetycznej i dietetyki. Wybrana jako Lekarz Roku 2009, pomysłodawca i założyciel Polskiego Stowarzyszenia Praktycznej Terapii Otyłości, a także członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.Specjalizuje się w wykonywaniu innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Warto tu wymienić przede wszystkim kriolipolizę (redukcja komórek tłuszczowych), mezoterapię... (usuwanie znamion laserem Kielce)

lek. med. Grażyna Madej

Brak rekomendacji
Kielce
Lek. med. Grażyna Madej jest lekarzem dermatologiem oraz wenerologiem. Jej drugą specjalizacją jest medycyna estetyczna. Wykonuje przede wszystkim laserowe zabiegi odmładzające i modelujące sylwetkę. Zawodowo jest związana z prywatnym centrum Medycznym Plus Med w Kielcach. Ponadto pełni rolę kierownika Oddziału Dermatologicznego Szpitala św. Łukasza w Końskich.Ceniona specjalistka w zakresie nieinwazyjnych i małoinwazyjnych zabiegów odmładzających... (usuwanie znamion laserem Kielce)

dr n. med. Aneta Bąkowska - DERMEX

(1) 100% poleca
Kielce
Dr n. med. Aneta Bąkowska jest dermatologiem i wenerologiem oraz lekarzem medycyny estetycznej. Specjalizuje się głównie w terapiach odmładzających oraz w usuwaniu blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry. Od wielu lat należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Pacjentów przyjmuje we własnej, prywatnej Klinice Dermex, znajdującej się w Kielcach. Zawodowo jest także związana ze Świętokrzyskim Centrum Onkologii w Kielcach, gdzie... (usuwanie znamion laserem Kielce)

lek. med. Luiza Kryczka

Brak rekomendacji
Kielce
Lek. med. Luiza Kryczka jest dermatologiem oraz wenerologiem, a także specjalistą w zakresie medycyny estetycznej. Wykonuje głównie małoinwazyjne zabiegi odmładzające i poprawiające kondycję skóry. Pracuje w prywatnym Centrum Medycznym Plus Med w Kielcach.Ekspertka w zakresie diagnozowania i leczenia chorób skóry. Jej prawdziwą pasją jest także medycyna estetyczna. Specjalizuje się w terapiach redukcji zmarszczek wypełniaczami (kwas hialuronowy... (usuwanie znamion laserem Kielce)

Gabinet Medycyny Estetycznej Natura

Brak rekomendacji
Busko-Zdrój
Zakład Leczniczo-Rehabilitacyjny NATURA oferuje pacjentom możliwość jednorazowych konsultacji i wizyt  lekarskich, przeprowadzania cykli określonych zabiegów leczniczych, a także wykonywania całych serii zabiegów rehabilitacyjnych czy z zakresu dermatologii estetycznej. Ponadto pacjenci mają możliwość zakwaterowania w pensjonacie na dowolny okres i korzystania z zabiegów leczniczych zarówno na miejscu w ośrodku NATURA, jak i na bazie uzdrowiska... (laserowe usuwanie znamion Kielce)

lek. med. Jadwiga Matla - Stodolna

Brak rekomendacji
Busko-Zdrój
Doktor Jadwiga Malta-Stodolna jest lekarzem specjalistą dermatologiem, specjalizuje się w dermatologii estetycznej, kosmetologii lekarskiej i akupunkturze. Swoich pacjentów przyjmuje w gabinecie Willa Natura w Busku Zdroju.Doktor Jadwiga Malta-Stodolna specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, włosów, paznokci oraz w leczeniu otyłości. W swojej działalności stosuje szereg  zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej oraz kosmetologii lekarskiej... (laserowe usuwanie znamion Kielce)

RE-VITAE Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii

(3) 100% poleca
Kielce
Cena od: 100 zł do 600 zł
„RE-VITAE” Medycyna Estetyczna i Chirurgia Plastyczna mieści się w Kielcach i jest jedyną z niewielu tego typu placówek w województwie świętokrzyskim. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług  z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii, chirurgii estetycznej, ginekologii estetycznej, kosmetologii, kosmetyki estetycznej, a nawet masaże w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań by pacjenci „RE-VITAE” czuli się wyjątkowo. „RE-VITAE” Centrum... (usuwanie znamion laserem Kielce)

lek. med. Karolina Pazera

Brak rekomendacji
Kielce
Lek. med. Karolina Pazera to wysoce wykwalifikowany ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej.Specjalizuje się w wykonywaniu szeregu zabiegów w obrębie medycyny estetycznej. Należy tu przede wszystkim wymienić te z użyciem kwasu hialuronowego, czy też toksyny botulinowej. Ponadto przeprowadza także zabiegi mezoterapii, lipolizy iniekcyjnej oraz laseroterapii, pomagając swoim pacjentom pozbyć się niechcianej warstwy tkanki tłuszczowej. Dodatkowo... (laserowe usuwanie znamion Kielce)

Kliniki Ziemlewski

Brak rekomendacji
Warszawa
Kliniki Ziemlewski to sieć placówek dedykowanych osobom zainteresowanym poddaniu się profesjonalnym i skutecznym zarazem zabiegom z zakresu medycyny i ginekologii estetycznej oraz modelowania sylwetki. Sieć dyktuje trendy w medycynie estetycznej. Gwarantuje jednocześnie bezpieczeństwo oraz indywidualne podejście do pacjenta.W ramach świadczonych usług, Kliniki Ziemlewski oferują szeroką gamę zabiegów przywracających młody wygląd twarzy i ciała... (usuwanie znamion laserem Kielce)

LA SANTÉ Medycyna Estetyczna

Brak rekomendacji
Kielce
Cena od: 130 zł do 380 zł
La santé oznacza po francusku „zdrowie”. Gabinet Kosmetologiczny La Santé, mieszczący się w Kielcach, w sposób kompleksowy podnosi poziom zdrowia, a jednocześnie dba o relaks i komfort psychiczny. La Santé to miejsce dla ciała, ducha i zmysłów, które zachwyci każdego mieszkańca Kielc i okolic.Gabinet Kosmetologiczny La Santé oferuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę zdrowia i samopoczucia przychodzących do niego osób... (usuwanie znamion laserem Kielce)

Centrum Medyczne Plus Med

Brak rekomendacji
Kielce
Centrum Medyczne Plus Med to placówka specjalizująca się w chirurgii naczyniowej, plastycznej, ogólnej oraz zabiegach medycyny estetycznej i dermatologii. Placówka, którą tworzy wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, zlokalizowana jest w centrum Kielc.W Centrum Medycznym Plus Med pacjenci mogą skorzystać z szeregu usług i zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej. Profesjonalny zespół świadczy usługi z trzech... (laserowe usuwanie znamion Kielce)

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

musze powiedziec ze jestem zadowolona!szybko,konkretnie i na temat.usuwalam pieprzyki laserowo i zostaly male blizny tak jak uslyszalam od lekarza,ranki szybko sie goily,zamienajac sie w stupki.zaluje tylko ze czekalam z tym tak dlugo.wiec polecam zabieg;-)