Centrum Medyczne Medicus Estetic

(8) 100 % poleca
Transparent

Transparent doctor

Specjalista jest otwarty na opinie pacjentów o zabiegu

Znaleźliśmy 2 ośrodki w rejonie Śląskie
Cena od 300 zł
Centrum Medicus Estetic to nowoczesna placówka medyczna znajdująca się w Tychach. Na jej czele stoją lek. med. Marek Pułtorak – chirurg ogólny i flebolog oraz lek. med. Bartosz Pułtorak – chirurg ogólny i specjalista medycyny estetycznej. Klinika specjalizuje się w mało inwazyjnych zabiegach z zakresu flebologii, medycyny estetycznej oraz laryngologii, a także w operacjach plastycznych. W skład kadry lekarskiej wchodzą również doświadczeni... (usuwanie znamion laserem Tychy)

dr Bartosz Pułtorak

(1) 100 % poleca
Tychy
Cena od 350 zł do 1.000 zł
Lek. med. Bartosz Pułtorak jest chirurgiem ogólnym. Specjalizuje się w małoinwazyjnych zabiegach leczenia żylaków, kuracjach odmładzających z zakresu medycyny estetycznej oraz laseroterapii. Członek Polskiego Towarzystwa flebologicznego (PTF) oraz Towarzystwa Chirurgów Polskich (TChP). Pracuje we własnym Centrum Medycznym Medicus Estetic w Tychach. Znakomity ekspert w zakresie małoinwazyjnych metod leczenia żylaków. Stosuje skleroterapię oraz... (usuwanie znamion laserem Tychy)

Specjaliści w pobliżu Tychy

Ostatnio dodane zdjęcia

Wyróżnione historie

robert292221

Witam, Trafiliśmy do kliniki przez przypadek... Koleżanka powiedziała nam o tym, że widziała baner z dziewczynką która ma podobnego naczyniaka na twarzy jak nasza córeczka Victoria. Było to krótko przed tym jak chcieliśmy podjąć leczenie laserowe w Warszawie u Ambroziaka (program w tv dał nam nadzieję). Z internetu dowiedziałem się, że ten sam laser posiada klinika z mojego miasta Bydgoszczy- to po co jeździć aż do Warszawy? Podjęliśmy leczenie w Bydgoszczy. Od progu przyjęto nas bardzo miło. Pani asystentka opowiedziała nam profesjonalnie co nas czeka i wlała w serca dużo otuchy...Po którejś z wizyt zauważyliśmy z żoną, że ta wspaniała atmosfera jaką buduje personel jest naturalna. Porównam to jakbyśmy odwiedzali najlepszego Wujasa z Ciotką. Widać że atmosfera jest tam czysta i pracownicy są zadowoleni z pracy. Trzy lata temu takie zabiegi nie były możliwe. Byliśmy w Sopocie u dr. Wyrzykowskiego który sam nam odradził zabiegów mówiąc: "Poczekajcie, technika idzie do przodu i niedługo leczenie naczyniaków będzie bardziej skuteczne". Córka jest już po ósmym zabiegu i powiem, że pięknie zeszła plamka z twarzy. Jeszcze dwa trzy zabiegi i zapomnimy wszyscy, że coś było. W międzyczasie nasza znajoma robiła zabiegi z synem w klinice u Ambroziaka. Tam niestety nie robią tego w obrębie oka. Popytałem, posprawdzałem i teraz jestem już pewien, że nasza decyzja o wyborze Państwa kliniki była strzałem w tzw. Dziesiątkę, dlatego, że tylko u Was można było zlikwidować przebarwienia wokół oka . Dodatkowo dowiedziałem się, że dr Bieńkowski doskonali wykorzystania pełnej mocy lasera Cutera zarówno wspaniałych "chłopaków" od Ambroziaka jak i innych świetnych "chłopaków" z różnych Centrów Medycznych, którzy pomagają naszym jakże cudownym dzieciom. POLECAMY BO WARTO Pozdrawiamy Personel i Doktora Natalia Robert "Rumas" Rumińscy Mama i Tata Wiktorii z Bydzi.

Witam, ja mam problem z moją cerą, tzn. mam znamię od urodzenia na czole, w kształcie odbicia trzech palców. Jak czytałam na internecie, to przypuszczam z tego, co wyczytałam, że może to być plama czerwonego wina - znamię naczyniowe płaskie, jest to wada naczyń włosowatych. Miałam robione 10 zabiegów laserowych i nie zeszło mi to, nawet bym powiedziała, że się pogorszyło, słało się to znamię bardziej czerwone. Po prostu ciężko mi się z tym żyje, bo jest to bardzo widoczne. Małą rękę z trzema palcami mam odbita na czole i jest to bardzo czerwone i widoczne. I miałabym takie pytanie, czy jest na to jakiś sposób żeby to usunąć i żeby to w końcu znikło. Bardzo bym prosiła o odpisanie i o rade.

Doctors
Filtry
Z ofertą (0)
Z opiniami (2)